Tisková zpráva

Přidat / editovat záznam

Rekonstrukcí bezbolestně k vysněné koupelně

Vytvořit útulný a pěkný domov je snahou snad každého z nás. Ne všichni však máme to štěstí žít v prostorném domě, jehož zařizování skýtá v tomto směru mnoho možností. I byt lze ale upravit takovým způsobem, že výsledek je nejen atraktivní, ale přináší i prostorově úsporné a zároveň elegantní řešení. To je často velmi žádoucí například u koupelnových jader v panelových domech.

Rekonstrukce bytu či jeho části obvykle bývá mnohem komplikovanější než výstavba a zařizování zcela nového. Člověk navíc často řeší obyvatelnost bytu po dobu stavebních úprav. Nejen z těchto důvodů je rozumné obrátit se ve věci rekonstrukce bytu nebo bytového jádra na zkušené odborníky, kteří mohou těžit z dlouholeté praxe jak se samotnou přípravou a realizací přestavby, tak se všemi náležitostmi, které je nutné okolo rekonstrukce zařídit. Výhodou spolupráce se zavedenou firmou, jež zajistí rekonstrukci takříkajíc na klíč, je minimum starostí a maximum komfortu pro obyvatele bytu.

Nejčastějším objektem rekonstrukce se stává zejména v panelových domech právě bytové jádro. Dnešní technologie a zařízení nabízejí atraktivní a prostorově velkorysá řešení pro každou koupelnu. Navíc je možné zvolit finanční náročnost rekonstrukce podle individuálních možností každého klienta.

U renomované firmy Jarys stav tak lze například zvolit jeden z typů rekonstrukce dle nákladnosti – základ, standard nebo individual. Všem zájemcům poskytujeme odborné poradenství, co se týče celkového řešení přestavby i výběru zařízení a obkladů. Ochotně pomůžeme i s vyřízením veškeré dokumentace, případně stavební ohlášky či stavebního povolení. Spokojenost zákazníka je totiž pro firmu Jarys stav již celých patnáct let to hlavní.

Nádherná koupelna není nedosažitelná. Díky profesionální rekonstrukci na klíč od firmy Jarys stav to máte ke koupelně snů jen malý krůček.