https://www.info-brno.cz/meet-a-greet

Centrála

Tisk | Přidat / editovat záznam

Meet & Greet, s.r.o.

Internetový prodej vín.
Maďarská vína. Poklady z jihu Maďarska a Tokaje.
Přírodní víno podle původních technologií.
Originální biovína.

O našich vínech


Nastal čas odkrýt Vám tajemství neuvěřitelně pohostinného Maďarska, které má zcela právem v logu srdce v barvách vlajky, a kouzelných vinných unikátů z jeho pečlivě vybraných rodinných vinařství. Vína, která nenajdete na českém trhu. Vína, která jsou výjimečná nejen svou kvalitou, chutí, barvou, vůní, perzistencí, ale také příběhem. Vína pro výjimečné osobnosti. Vína pro ty, kdo jsou otevřeni novým zajímavým chutím, a pro ty, kdo žádají špičkovou kvalitu vína či záruku použité bio technologie.

U nás najdete vína:

  • která jsou nazývána Elixírem mládí a pijí se po lžičkách jako unikátní lék
  • která musí čekat 7 let, aby splňovala požadavky na bioprodukt, z vinic stříkaných odvarem z kopřiv?
  • u kterých víte přesný den sběru, která jsou dotvářena ušlechtilou plísní nebo samovolně se fermentují a čistí pod tíhou přírodního bahna
  • která pili král Ludvík XV s Madame Pompadour, o kterých král řekl známou větu: "Vinum Regum, Rex Vinorum" (Víno králů, král vín)
  • která patří do sklepů Dr. Jekylla a Mr. Hyda, vína s unikátními protiklady, která jsou sladká, ale sladkost necítíte, která jsou vysoce alkoholická, ale alkohol nevnímáte, při - kterých čistá harmonie vína z Vás udělá opak toho, co jste
  • která jsou doložena lékařskými zprávami o jejich účincích a antioxidantech
  • která jsou jedinečným umem jediné mladé vinařky bojující za čisté víno s čistou vůní, mladé dámy, před kterou se sklánějí nejvýznamnější vinařští experti, ale kterou svět vůbec nezná.

Nechte se unést. Červená vína dekantujte – otevřou se Vám jako růže. Po dopravě jeden týden nechte vína odpočinout – každý přenos víno uzavírá. Tato vína potřebují okamžik, nemají rádi spěch, milují atmosféru. Budou Vás milovat, pokud budete milovat Vy je.
Web:
http://www.vinosesrdcem.cz
Adresa:
Aloise Havla 371/14
621 00 Brno-město
Jihomoravský kraj / okres Brno-město
Mobil:
+420 604 229 522
E-mail:

Pobočky:

Pobočka: Meet & Greet, s.r.o. − Brno - Řečkovice, Gromešova 146/22

Obory činnosti:

Obory činnosti:

E-shop vín (Víno)

Meet & Greet, s.r.o.