Jak ušetřit až 40% na slevách u autopůjčovny

půjčovna aut Czechocar Není tajemstvím, že otázka „Jak ušetřit peníze“ zajímá téměř každého. Na internetu najdete mnoho návodů, jak ušetřit v domácnosti anebo při nákupu, avšak šetřit peníze se dá i při využití různých služeb, a to včetně služeb, které nabízí půjčovny vozidel. Ono totiž v životě každého řidiče může nastat okamžik, kdy vlastní auto buď není z nějakého důvodu dostupné anebo je porouchané. Ale člověk, zvyklý na svobodu, kterou poskytuje osobní auto, těžko přechází na jiný způsob dopravy. Jakákoliv kvalitní autopůjčovna proto nabízí řadu vozidel, kde si téměř každý řidič snadno vybere značku auta, na kterou je zvyklý. Málo kdo však ví, že se dá ušetřit až 40% z ceny půjčovného, což může činit několik stovek až tisíc korun.

Celkem vzato půjčovny aut poskytují slevu při půjčení auta na delší dobu, a zaleží na konkrétní společnosti, v jaké výši tato sleva bude. V tomto článku uvedu konkrétní příklad pro lepší orientaci, a to půjčovnu vozidel Czechocar, především kvůli tomu, že tato společnost má vymyšlenou velíce zajímavou nadstandardní slevovou politiku. Například cena za půjčení Škody Fabii na jeden den činí 1232 Kč, ale pokud si toto vozidlo pronajmete na 3 dny už to bude 957 Kč/den, a na více než 22 dnů – dokonce 693 Kč/den, což je sleva okolo 40%!

Držitel Citi kreditní karty může získat slevu ve výši 20% (pro držitele ”Classic Card”) nebo 25% (pro držitele ”Gold Card”) v případě, že využije služeb pronájmu jakéhokoliv motorového vozidla, které je uvedeno v nabídce půjčovny aut Czechocar, a to na základě exkluzivní smlouvy se Citibank, kterou tato pujčovna aut má.

Ovšem nejzajímavější možnost jak ušetřit peníze a ještě při tom vyhrát nejenom finančně je využít Cestovní program, který se skládá z 9 tras po celé České republice. Můžete navštívit třeba v rámcích podnikání taková města jako České Budějovice, Brno a Olomouc, podívat se s rodinou na hlavní památky naší vlasti, jako Český Krumlov, Opočno a Kutnou horu anebo lázeňský trojúhelník – Karlovy Vary, Mariánské lázně a Františkové lázně.

Když si vyberete jednu trasu, ušetříte 5 % z ceny půjčovného, ale pokud se rozjedete po 5 trasách – dostanete slevu až 15%. Vice se můžete dozvědět na stránkách „autopůjčovny Czechocar“:http://www.czechocar.cz/…vni-program/, věnovaných tomuto zajímavému slevovému programu.

Další informace o aktuálních akcích a slevách Vám rádi poskytnou zaměstnanci autopůjčovny Czechocar, a to na jakékoliv pobočce společnosti, které se nachází ve všech větších městech ČR. Na webových stránkách www.czechocar.cz můžete snadno provést rezervaci vozidla pomoci online formuláře během 5 minut a takto zajistit si klidné cestování kvalitním vozidlem za rozumné peníze.

Ako staviť na hry UFC

Stávkovanie na UFC je najvzrušujúcejší spôsob, ako si užiť akčný šport MMA a skvelá príležitosť zarobiť peniaze.

Cheb - jak najít levné ubytování pro zaměstnance?

Česká republika má otevřený trh práce. Čeká na nové pracovníky. Na území této země je mnoho větších i menších měst, kde hledají lidi ochotné pracovat v mnoha oblastech.

Texas Hold'em Poker Strategies – Lepší herní výkon

Texas Holdem Poker je chytrá hra, která závisí pouze na štěstí, ale rozhodnutí, která během hraní učiníte, také ovlivňují výsledek. Pokud tedy chcete zvýšit své šance na pozitivní výsledek v této hře, musíte znát strategie používané v Texas Hold'em pokeru.