Dovolená Chorvatsko: Krása Jadranu nikdy neomrzí

Podzimní a zimní měsíce bývají dlouhé a chmurné. Proto je třeba zásobit se v létě spoustou prosluněných zážitků, například z dovolené v nádherné chorvatské krajině u chladivého azurového moře. Dovolená v Chorvatsku je dnes již téměř českým evergreenem, a to naprosto zaslouženě. Chorvatsko je pro nás totiž poměrně snadno dostupnou zemí a díky neustálému rozšiřování chorvatských dálnic je cestování do oblíbených letovisek ještě pohodlnější. Dovolená v Chorvatsku může mít nekonečně mnoho podob, a to díky rozmanitým možnostem, které nabízí několik set kilometrů dlouhé chorvatské pobřeží.

Ubytování Chorvatsko

Prázdniny v Chorvatsku jde navíc pojmout různým způsobem, i co se týče ubytování. Oblíbené jsou zejména apartmány v Chorvatsku, ale velmi vysoký komfort za dostupné ceny nabízejí také hotely a penziony.

Kterou destinaci vybrat

Chorvatsko nabízí nespočetně mnoho lokalit, kdy je opravdu z čeho vybírat. Mezi nejpopulárnější destinace patří například Omiš se svými průzračnými vodami a členitým pobřežím s mnoha ostrůvky, romantická rybářská vesnička Mimice, Brela s rozmanitými plážemi a skvělými cyklistickými terény, malebná Baška Voda s bohatou historií, podhorské Tučepi s překrásnou neposkvrněnou přírodou, jedno z nejkrásnějších chorvatských městeček Podgora, přezdívané Princezna Jadranu, oblíbený cíl windsurfařů poloostrov Pelješac s oceněním za čistotu moře, ostrov Pag s množstvím přírodních pláží, léčivým bahnem a krasovými jezery a mnoho dalších. Možností ubytování v Orebiči na Pelješaci nebo ubytování na ostrově Pag je celá řada, stejně jako ve všech pobřežních či ostrovních letoviscích.

Dovolená na míru

Krás, které stojí za to vidět, je v Chorvatsku nespočetně, až je někdy těžké se rozhodnout, kterému místu dát přednost. Dobrá cestovní kancelář je však schopna připravit dovolenou v Chorvatsku přímo na míru dle konkrétních požadavků či představ klienta.

Nechte se v sezóně 2013 zlákat na dovolenou průzračně čistým Jadranem a divokou přírodou a naberte energii na mnoho měsíců dopředu pod hřejivými paprsky přátelského chorvatského slunce.

Sportování jako znak jara. Na živo nebo v kasinu Sportaza

S prodlužujícími dny a rostoucí energií můžete pociťovat čím dál tím větší šanci a chuť se pouštět do fyzické aktivity.

Implementujte Moodle 4 i do svého podnikání! Posunete jej tak na další level!

Potřebujete vzdělávat své klienty nebo zaměstnance, ale nemůžete najít vhodný nástroj?

Kompletní vybavení interiérů nábytkem je stále žádanější

Nechcete vést několik jednání s různými dodavateli, kontrolování a přebírání jednotlivých prací.