Bezrámové zasklívání lodžií: Vsaďte na kvalitu

Pro obyvatele bytu panelového či jiného bytového domu znamená balkon nebo lodžie velmi mnoho. Je to jediný způsob, jak si užívat pěkného počasí na ploše vlastního bytu, a dopřát si tak odpočinek a relaxaci na vzduchu a zároveň v soukromí. Lodžie nebo balkon zároveň velmi často slouží k věšení vypraného prádla nebo jednoduše k rozšíření kapacitních prostor bytu.

V současnosti se lze velmi často setkat se zasklíváním lodžií a balkonů. A není divu. Zasklení lodžie či balkonu ještě mnohonásobně zvýší užitečnost a komfort využití této části bytu. Obyvatelé bytu ocení zasklení zejména v případě nepříznivého počasí nebo v zimě. V létě naopak sklo chrání proti prachu, ale také proti hluku (samozřejmě v jakémkoliv ročním období). O zvýšení bezpečnosti bytu ani nemluvě.

Co se týče technického provedení, rozlišujeme u zasklívání lodžií a balkonů rámový a bezrámový zasklívací systém. Velké oblibě se těší právě bezrámové zasklívání, které je mnohem estetičtější a praktičtější. Tento systém byl vyvinut ve Finsku a na českém trhu je od roku 1994. Pouze licencovaný český výrobce je schopen zajistit opravdu kvalitní provedení bezrámového zasklení.

Důležité je proto vsadit při bezrámovém zasklívání lodžie či balkonu na renomované výrobce s tradicí na trhu od roku 1994, s bohatými zkušenostmi a referencemi. U licencovaného výrobce je také možnost přijít si zasklení ve skutečné velikosti prohlédnout a přímo vyzkoušet. Odborně proškolení pracovníci jsou zároveň vždy připraveni zodpovědět veškeré dotazy.

Při zasklívání lodžií a balkonů zvolte originál a vsaďte tak na osvědčenou kvalitu.

Sada golfových holí - 5 technických tipů důležitých pro nákup

Výběr golfových holý nebo golfové sady není oříškem jen pro začátečníky.

Jak dělat online předpovědi basketbalu?

Naši zkušení basketbaloví fanoušci nám každý den pomáhají bezpečnými a bezplatnými tipy na sázení. máte rádi basketbalové hry Chcete si vsadit na tento režim?

Dodavatel ARMEX ENERGY má za sebou úspěšný rok. Rostl v počtu odběratelů elektřiny i plynu

Tuzemská energetika má za sebou další náročný rok.