Mějte své finance pod kontrolou

V dnešní době je trh přesycený nejrůznějšími finančními společnostmi, které kromě svých produktů nabízí finanční poradenství. Bohužel ne každý si může dovolit svého vlastního finančního poradce, který je schopen kvalitně vytvořit osobní finanční plán. Toto se má ale změnit.

Finanční poradenství jako takové není mezi lidmi příliš oblíbené. Jistěže vždycky můžete zkusit zbohatnout díky trošce sázení přes bonusovy-kod.com, ale není od věci mít také vlastního finančního poradce. Proč? Je nemálo případů, kdy „finanční poradce“ připravil své klienty o spoustu peněz tím, že svou nezkušeností či nedbalostí špatně nastavil pojistnou smlouvu a v momentu pojistné události se klienti nestačili divit. Tato neblahá zkušenost samozřejmě nepřidává na dobrém jménu společnosti či jejich služeb.

Na druhou stranu správným výběrem kvalitní společnosti a jejího finančního poradce může klient ušetřit mnoho peněz a předejít tím neblahým následkům v případě pojistné události. Proto se tento výběr rozhodně nemá podceňovat a v případě zájmu o fin. poradenství se doporučuje pečlivě prostudovat instituce a produkty, které nabízejí. Každá pojišťovna musí mít uvedený svůj rating, který si může člověk ověřit na webu.

Dále je dobré nepodceňovat výběr fin. poradce jako jedince, protože není poradce jako poradce. Zkušenému a dobrému poradci jde o Vaše kvalitní krytí stejně jako Vám, protože je to zrcadlo jeho práce – úspěchu. V tomto případě doporučujeme poradce, kteří působí v oboru více jak 2 roky. Poté je také velice důležité, aby Vašeho fin. poradce zajímala Vaše situace, se kterou je seznámen a neměl za prioritu prodat Vám produkt za každou cenu, nýbrž zjistit, zda ho potřebujete. V poslední době jsme se střetli se spoustou společností, které nám nijak zvláště k srdcím nepřirostly. Ať se to týká služeb, které nabízejí nebo jejich poradců jako takových.

Naopak jsme byli velice spokojení se společností ALLFIN PRO Holding a.s., která má ve svých řadách velice kvalitní a profesionálně smýšlící poradce. ALLFIN PRO Holding a.s. je privátní konzultační společnost se zaměřením na osobní finanční plánování a investiční poradenství. Jejich činnost je založena na osobním přístupu, který je v dnešní době spíše raritou.

Umění qigong

Umění qigong (v české transkripci čchi-kung) pochází z Číny, kde má velmi dlouhou tradici a mnoho podob. Například již legendární Žlutý císař (Huang Di) vládnoucí v letech 2697–2597 před naším letopočtem se věnoval tzv. pěstování života a dlouhověkosti, tedy i cvičení, které bychom dnes označili jako qigong.

Boj proti parazitárnej hrozbe: stratégie prevencie a liečby nákazy

Parazity sú celosvetovou hrozbou, ktorá môže napadnúť ľudí, zvieratá a rastliny a spôsobiť vážne zdravotné problémy a hospodárske straty.

Střecha je korunou každého domu

Svěřte stavbu Vaší střechy do rukou profesionálů.