Dveře se zabouchly, a co teď

Znáte to, každodenní život je hektický děláte tři věci najednou a najednou se to stalo: Dveře se zavřely, a v tomto okamžiku si uvědomíte, že klíče nemáte sebou. Často se stává, že máte i náhradní klíč a dveře nejdou i tak otevřít. V nejhorším případě a podle Murphyho zákona se to stává vždy v noci, přes víkendy nebo během svátků. Pro nás to není žádný problém. Jezdíme non-stop 24 hodin denně 365 dní v roce a vaše dveře otevřeme tím nejrychlejším a nejšetrnějším způsobem.

Jsme zkušení zámečníci a umíme OTEVŘÍT dveře všech typů – ať už zabouchnutých, nebo zamčených, rychle a BEZ POŠKOZENÍ. Během pár minut otevřeme zabouchnuté nebo zamčené dveře kdykoliv a kdekoliv v Brně a okolí. Cestu v rámci Brna neúčtujeme (mimo Brno je cena dohodou podle vzdálenosti). Vyrážíme hned po Vašem telefonátu. Dojezd do 30 min v rámci Brna. NON-STOP volat 704 061 111

Jaké doklady je potřeba předložit při otevírání bytů, domů a automobilů?

Vždy přicházíme s dobrými úmysly a vždy odcházíme s čistým svědomím. Zloději spekulanti, kteří uvažují o naší spolupráci, mají záruku, že s našimi službami v oblasti Brna a širokého okolí zůstanou před zavřenými dveřmi. Garantujeme bezpečnost našich zákazníků důslednou kontrolou vašeho oprávnění ke vstupu do bytu, domu nebo společnosti. Důkaz o oprávněnosti se může poskytnout například předložením průkazu totožnosti, pasu nebo platné smlouvy o pronájmu, u automobilů je to technický průkaz. Lze použít i zmocnění vlastníka nebo nájemce v souvislosti s kopií příslušných průkazů totožnosti, osvědčení o registraci, obchodní registraci či průkaz totožnosti se může také předložit jako důkaz autorizace. V mnoha případech jsou tyto dokumenty samozřejmě všechny v bytě! Potom musí být oprávnění prokázáno ihned po otevření. Pokud zákazník nemůže poskytnout žádné dokumenty, jsme nuceni kontaktovat policii.