Dveře se zabouchly, a co teď

Znáte to, každodenní život je hektický děláte tři věci najednou a najednou se to stalo: Dveře se zavřely, a v tomto okamžiku si uvědomíte, že klíče nemáte sebou. Často se stává, že máte i náhradní klíč a dveře od bytu či domu nejdou i tak otevřít. Do podobné situace se můžete dostat i s vaším motorovým vozidlem, kdy si omylem zamknete klíče v autě či je někde zapomenete nebo ztratíte. Vždy raději zavolejte odborníka který vám dveře či auto otevře bez poškození, za příznivou cenu a v rámci Brna přijede již od 15 či do 30 min. Vaši situaci chápu a proto se k vám a vašemu nepřístupnému domu či automobilu snažím dostat co nejdříve. Jezdíme non-stop 24 hodin denně 365 dní v roce a vaše dveře otevřeme tím nejrychlejším a nejšetrnějším způsobem. Jako profesionální zámečník používám různé metody a postupy. Otevírání provádím přes zámek nebo jiným dostupným způsobem podle situace. Používám speciální nářadí určené k nouzovému otevírání dveří, vrat, bran, schránek i automobilů a jsem pravidelně školený v metodách nouzového otevírání. Znám zabezpečovací systémy a volím vždy tu nejšetrnější a nejefektivnější cestu otevření.

Jsme zkušení zámečníci a umíme OTEVŘÍT dveře všech typů – ať už zabouchnutých, nebo zamčených, rychle a BEZ POŠKOZENÍ. Během pár minut otevřeme zabouchnuté nebo zamčené dveře či auto kdykoliv a kdekoliv v Brně a okolí. Cestu v rámci Brna neúčtujeme (mimo Brno je cena dohodou podle vzdálenosti). Vyrážíme hned po Vašem telefonátu. Dojezd do 30 min v rámci Brna. NON-STOP volat 704 061 111

Jaké doklady je potřeba předložit při otevírání bytů, domů a automobilů?

Vždy přicházíme s dobrými úmysly a vždy odcházíme s čistým svědomím. Zloději spekulanti, kteří uvažují o naší spolupráci, mají záruku, že s našimi službami v oblasti Brna a širokého okolí zůstanou před zavřenými dveřmi. Garantujeme bezpečnost našich zákazníků důslednou kontrolou vašeho oprávnění ke vstupu do bytu, domu nebo společnosti. Důkaz o oprávněnosti se může poskytnout například předložením průkazu totožnosti, pasu nebo platné smlouvy o pronájmu, u automobilů je to technický průkaz. Lze použít i zmocnění vlastníka nebo nájemce v souvislosti s kopií příslušných průkazů totožnosti, osvědčení o registraci, obchodní registraci či průkaz totožnosti se může také předložit jako důkaz autorizace. V mnoha případech jsou tyto dokumenty samozřejmě všechny v bytě! Potom musí být oprávnění prokázáno ihned po otevření. Pokud zákazník nemůže poskytnout žádné dokumenty, jsme nuceni kontaktovat policii.