RedX® = kvalitní nůžkové párty stany a nafukovací stany pro Váš event

RedX® International působí na Evropském trhu s eventovým vybavením již mnoho let. Naší nabídku tvoří především párty stany, nafukovací stany, nafukovací brány, reklamní vlajky, bannery s potiskem, cateringové stoly, skládací židle, prodejní pulty a jiné příslušenství.

HOBBY a PROFI Nůžkový párty stan pro každou příležitost

Rozkládací party stany nabízíme v několika řadách vhodných jak pro hobby použití (zahradní party stan pro grilování, oslavy, dětské dny), tak především pro profesionální potřeby (profi nůžkové stany pro vystavovatele a veletrhy, farmářské trhy, motorsport týmy, hasičská a sportovní sdružení, catering). Každý RedX® profesionální nůžkový stan nabízí pevnou a stabilní hliníkovou konstrukci, kvalitní, voděodolné a ohnivzdorné opláštění, širokou škálu příslušenství a možnost potisku. Věříme, že nabízíme ty nejlepší stany na trhu.

Nůžkové stany s potiskem

Na každý party stan nabízíme možnost reklamního potisku. Potisk na party stan provádíme buď metodou nažehlení vinylové fólie, nebo potisk stanu probíhá digitální sublimací přímo do struktury látky. Na nůžkový stan můžeme natisknout vše od jednoduchých textů a log až po komplexní grafické vzory a fotografie. Nůžkový stan s potiskem je cenově dostupnou formou propagace na každý event. Ozvěte se nám a my rádi připravíme nezávazný grafický návrh a kalkulaci na potisk stanů!

Nafukovací stany a reklamní brány

Pneumatický nafukovací stan je moderní formou přenosného zastřešení. Jedná se o rychlý, snadno přenosný, kompaktní a atraktivní typ přístřešku. Stan s nafukovací konstrukcí je využíván hlavně k reklamní propagaci produktů či služeb na veletrzích, sportovních událostech a výstavách. Na přání nafukovací stan nebo bránu potiskneme dle vašich požadavků.

Jedná se o vzduchotěsné pneumatické konstrukce, které nepotřebují konstantní přívod vzduchu – po nafouknutí zůstává stavba postavena po celou dobu používání. Přetlakové ventily zaručují, že nemůže dojít k přefouknutí a poškození – v momentě, kdy je uvnitř konstrukce ideální tlak, začnou tyto ventily upouštět přebytečný vzduch.

Hvězdicové JEHLAN stany

Stan jehlan, známý též jako party stan jehlan, vytváří elegantní zastřešení pro venkovní i vnitřní akce. Konstrukce stanu, která podpírá samotné opláštění, je tvořena jednoduchým systémem jedné nebo dvou vertikálních vzpěr. Tkanina opláštění je kvalitní polyester, samozřejmostí je možnost celoplošného potisku.

Hvězdicové JEHLAN párty stany nabízejí ideální kombinaci pevné konstrukce, rychlého postavení a vysoké skladnosti. Se sublimačním potiskem se jedná o ideální marketingový nástroj pro jakýkoli druh eventu!

Reklamní vlajky a bannery

Nabízíme potisk a výrobu vlajek typu muší křídla a kapka, nebo bannery s potiskem pro zviditelnění vaší reklamy na výstavě, veletrhu nebo sportovní akci. Vybírat lze z širokého sortimentu tvarů a velikostí. Každá reklamní vlajka je vyrobena na základě vašich představ a požadavků. Na všechny naše potištěné výrobky nabízíme možnost bezplatné přípravy grafiky – ozvěte se, rádi vám připravíme nabídku!

Skládací stoly, židle a prodejní pulty

Cateringové stoly, skládací židle a prodejní pult je neodmyslitelná sada příslušenství, bez které se neobejde žádný profesionální nůžkový altán anebo stan určený na prezentaci, výstavy, veletrhy, promo a motorsport. Novinkou v našem sortimentu je nyní i skládací židle s potiskem, která nabízí atraktivní reklamní prostor na umístění loga či názvu firmy.

Záleží nám především na spokojenosti našich zákazníků, kvalitními produkty vše u nás pouze začíná. Stejně důležitou součástí je pro nás i následný servis. Máme radost, když se k nám naši zákazníci vrací anebo nás doporučí dále. Toho lze dosáhnout jen kombinací kvalitních produktů, perfektním servisem, nabídkou náhradních dílů a přátelským přístupem.