Kvalitní nůžkové párty stany & nafukovadla pro Váš event

RedX® International působí na Evropském trhu s eventovým vybavením již mnoho let. Naší nabídku tvoří rozkládací nůžkové párty stany, nafukovací stany a reklamní brány, potištěné vlajky a bannery, eventový nábytek a jiné příslušenství.

HOBBY a PROFI Nůžkové párty stany pro každou příležitost

Rozkládací nůžkové párty stany nabízíme v několika řadách vhodných jak pro hobby použití (zahrada, grilování, oslavy, dětské dny), tak především pro profesionální potřeby (stánky pro vystavovatele a veletrhy, farmářské trhy, motorsport týmy, hasičská a sportovní sdružení, catering). Naše PROFI nůžkové stany nabízí pevnou a stabilní hliníkovou konstrukci, kvalitní voděodolné a ohnivzdorné opláštění, širokou škálu příslušenství a možnost potisku.

Potisk našich stanů provádíme metodou nažehlení vinylové fólie, nebo digitální sublimací přímo do struktury látky. Natisknout můžeme vše od jednoduchých textů a log až po komplexní grafické vzory a fotografie. Ozvěte se nám a my rádi připravíme nezávazný grafický návrh a kalkulaci!

Nafukovací stany a reklamní brány

Pneumatické nafukovací stany jsou moderní formou přenosného zastřešení. Jedná se o rychlý, snadno přenosný, kompaktní a atraktivní typ přístřešku. Tyto stany jsou využívané hlavně k reklamní propagaci produktů či služeb na veletrzích, sportovních událostech a výstavách.Na přání nafukovací stan nebo bránu potiskneme dle vašich požadavků.

Jedná se o vzduchotěsné stavby, které nepotřebují konstantní přívod vzduchu – po nafouknutí zůstává stavba postavena po celou dobu používání. Přetlakové ventily zaručují, že nemůže dojít k přefouknutí a poškození – v momentě, kdy je uvnitř konstrukce ideální tlak, začnou tyto ventily upouštět přebytečný vzduch.

Hvězdicové JEHLAN stany

Hvězdicové JEHLAN stany, známé též jako hvězdicové párty stany, vytvářejí elegantní zastřešení pro venkovní i vnitřní akce. Konstrukce stanu, která podpírá samotné opláštění, je tvořena jednoduchým systémem jedné nebo dvou vertikálních vzpěr. Tkanina opláštění je kvalitní polyester, samozřejmostí je možnost celoplošného potisku.

Hvězdicové JEHLAN párty stany nabízejí ideální kombinaci pevné konstrukce, rychlého postavení a vysoké skladnosti. Se sublimačním potiskem se jedná o ideální marketingový nástroj pro jakýkoli druh eventu!

Vlajky a bannery

Nabízíme potisk a výrobu vlajek a bannerů pro zviditelnění vaší reklamy na výstavě, veletrhu nebo sportovní akci. Vybírat lze z širokého sortimentu tvarů a velikostí. Vyráběny jsou na základě vašich představ a požadavků. Na všechny naše potištěné výrobky nabízíme možnost bezplatné přípravy grafiky – ozvěte se, rádi vám připravíme nabídku!

Záleží nám především na spokojenosti našich zákazníků, kvalitními produkty vše u nás pouze začíná. Stejně důležitou součástí je pro nás i následný servis. Máme radost, když se k nám naši zákazníci vrací anebo nás doporučí dále. Toho lze dosáhnout jen kombinací kvalitních produktů, perfektním servisem, nabídkou náhradních dílů a přátelským přístupem.

Navštivte náš web www.redx.cz

Kontaktuje nás na info@redx.cz nebo na tel. 777 979 111

Navštivte nás přímo na naší pobočce v Českých Budějovicích – Nemanická 437/5, Areál ŘEMPA.