Věčný boj

Jak bojovat plísněmi, houbami a mykózou? Plísně mohou být mikroskopické velikosti, dýchají kyslík a nepotřebují k životu světlo. Vyskytují se na skále, kovu ale také na lidském těle, třeba na kůži i uvnitř těla. Tyto plísně způsobují alergie, imunitní poruchy, kožní problémy, záněty, výtoky anebo deprese. Vyskytují se nejčastěji mezi prsty nebo pod nehty na nohou, kůži na patách, ale i kolem nehtů na rukou, jazyku a koutcíh. Hlavní potravou pro kvasinky a plísně jsou cukry které způsobují, že máme velkou chuť na sladké a tím, že si tyhle cukry neustále poskytujeme, může nastat jejich přemnožení. V takovém případě je potřeba zaměřit se na jídelníček a přestat jim poskytovat to, čím se živí nejvíce a to jsou cukry obecně. Vynechat by se měla také bílá pšeničná mouka, plísňové sýry a v omezené míře konzumovat mléčné výrobky např. kefíry nebo živé jogurty, které obsahují příznivé bakterie. Dále se doporučuje jíst zvýšené množství zeleniny, vlákniny, prebiotik, dodržovat pitný režim a čas od času detoxikovat celé tělo k čemuž je velice dobrá např. chlorella. Rozhodně bychom si měli pořídit bio mastičky, krémy a další kvalitní přípravky vhodné nejen k léčbě plísní, ale i třeba lupénky nebo mykózy a zbavit se tak plísní nadobro.

Velkoobchod Berka: Vaši spolehliví partneři v oblasti cukrovinek a kávy

Od roku 2005 poskytuje Velkoobchod Berka kvalitní služby jako dodavatel pro velkoobchody, maloobchody i koncové zákazníky.

Sportování jako znak jara. Na živo nebo v kasinu Sportaza

S prodlužujícími dny a rostoucí energií můžete pociťovat čím dál tím větší šanci a chuť se pouštět do fyzické aktivity.

Výhody a nevýhody autoleasingu

Autoleasing je najkonštruktívnejší z hľadiska výhodných podmienok spôsob získania automobilu v situácii, keď nie sú prostriedky na nákup nového vozidla alebo keď je potrebné vozidlo iba na určitú dobu.