Autopůjčovna Brno: Autotec & Autosalon Brno 2010

půjčovna aut BrnoKaždé dva roky, a letos již potřinácté se v Brně konal Mezinárodní veletrh osobních a užitkových automobilů, dílů a servisní techniky Autosalon Brno. Je to jeden z nejvýznamnějších veletrhů svého druhu v Evropě, o čemž svědčí i jeho zařazení do rozpisu autosalonů Mezinárodní organizace výrobců automobilů O.I.C.A. a to, že se zařadil v první desítce specializovaných přehlídek osobních vozů ve světě. Pojďte se o něm více dozvědět se zaměstnanci autopůjčovny Brno.

Letošní veletrh Autosalon Brno probíhal od 6.6 a 10.6 na brněnském výstavišti, které se již stálo velice populárním místem pro různé veletrhy a výstavy a letos poprvé byl spojený s veletrhem Autotec Brno. Jednim z hlavních důvodů pro konání tohoto veletrhu se stálo to, že Česká republika se v posledních několika letech stála jednou z automobilových velmocí, hlavně po spojení dvou světových koncernu Škoda a Volkswagen. Na obou veletrzích budou představené nejenom servisní díly a technika, ale i různé značky vozidel, některé z nich má ve svém vozovém parku i autopůjčovna Brno.

I tentokrát se na brněnském výstavišti objevily kromě nákladních vozidel, autobusů a profesionální auto techniky i osobní automobily a veteráni. Samozřejmosti byl také bohatý doprovodný program a soutěž, kde jste mohli vyhrát některou z 25 cen v celkové hodnotě bezmála 100 tisíc Kč. Výstavy se zůčastnila i společnost Hyundai Motor Czech, a to rozsáhlou expozicí o celkové ploše 1000 m2.

Kromě samotných vozidel velký význam se dával servisní a garážové technice. Byli představené například přístroj na měření geometrie kol s nejmodernější technologií plného 3D měření a plně automatická zkušební linka podvozkových skupin pro osobní a dodávkové vozy od společnosti TECHNOLOGY – GARAGE spol. s r.o., dále přenosný mycí přístroj Mobile Parts Cleaner od firmy UNIVER, elektro-pneumatický stroj AIKIDO pro montáž a demontáž všech typů nízkoprofilových i bezpečnostních pneumatic od REMA TIP TOP INCO, bezsloupový plošinový zvedák STERTIL KONI SKYLIFT s nosností 25 tun, zařízení pro diagnostiku vibrací, bočního tahu a vyvažování kol vozidel a jiné.

Přejeme Vám hodně zdaru na cestách!

Jak na odpočinkovou, a přitom nezapomenutelnou podzimní sešlost s přáteli

Místo ohlížení se za ukončenou letní grilovací sezónou se raději vrhněte na organizaci nezapomenutelné podzimní sešlosti s přáteli.

Bonusy v online casinech - jak získat ty nejlepší?

Probíhající světový pohár ve fotbale, konající se v Kataru, je hlavní událost letošního roku pro všechny kdo rádi sázení a riskují.

Účetní programy AdmWin Vám pomohou

Pokud používáte účetní program AdmWin, pak ze strašáku poslední doby v podobě kontrolního hlášení k DPH nemusíte mít obavy. Požadované údaje jsou na běžně zadávaných dokladech.