Autolakovna Boss – My vás nelakujeme, my vás nalakujeme

Každý z nás se již určitě v životě setkal s výrazem “Nelakuj mě”, popřípadě “Ty mě lakuješ”. V hovorové mluvě znamená tento výraz situaci, kdy někomu neříkáme pravdu nebo vydáváme stav věcí za jiný, než je ve skutečnosti. Doslova výraz lakovat, znamená vytvářet věcem nový nátěr, novou tvář, zpravidla mnohem líbivější, než byl ten předtím. A přiznejme si, kdo by se nechtěl líbit a nemít líbivé a pěkné věci… a to platí u aut, která jsou mnohdy našimi miláčky, snad dvojnásob. V takových případech je pak velmi důležité obrátit se na tu správnou autolakovnu.

Můžete být běžný uživatel osobního vozu, majitel firmy zakládající si na solidním vozovém parku nesoucím na svých automobilech hrdé logo Vaší firmy nebo se snad stal vaším životním stylem nablýskaný vytuněný sporťák s rudými plameny, šlehajícími po stranách zpoza nablýskané karoserie? Naše autolakovna Boss dokáže splnit všechna vaše přání a vyjít svým klientům vstříc takřka ve všech směrech, i v případě velmi specifických nároků podle individuálního přání zákazníka. Provádíme plošná lakování celých vozidel, bodové opravy, a to nejen osobních, ale i nákladních vozů včetně jejich nádstavbových částí. Nezapomínáme ani na cyklisty a milovníky motorek. Chcete mezi kamarády zazářit zcela originálními ornamenty na vašem Harleyi nebo jste naopak ve stodole objevili starý motocykl nedozírné hodnoty ještě po dědečkovi, ale celý oprýskaný a rádi byste, aby opět vypadal jako nový, ovšem při zachování původního barevného odstínu? Nic z toho pro nás není problém, stále jste na té správné adrese. Díky speciální technologii kresby Airbrush, bude drak na Vašem chopperu vypadat jako živý a používání těch nejkvalitnějších krycích materiálů zajistí, že oprýskaná místa na staré Jawě budou k nerozeznání od těch neopotřebených. Čas jsou peníze a v dnešní uspěchané době to platí snad dvojnásob. Proto vás jistě velmi mile překvapí fakt, že u nás je většina zakázek zrealizována již v průběhu několika málo hodin po jejich zadání. Použití nejmodernějších technologií, zařízení a materiálů je pro nás samozřejmostí. Sám za sebe mluví i fakt, že všichni zaměstnanci společnosti podstupují pravidelná školení přímo u našich dodavatelů, takže byste jen těžko hledali lidi, kteří více rozumí materiálu, se kterým pracují. Nabízíme možnost pravidelné spolupráce s autoopravnami, které sice dokážou automobil dát krásně dohromady, avšak nejsou vybaveny technologií pro lakování.

Zdá se Vám to vše až neuvěřitelné? Že by jedna autolakovna mohla poskytovat tolik různých služeb? Pak vám nezbývá než se k nám přijít podívat a osobně se přesvědčit… Protože my Vás nelakujeme, my Vám nalakujeme.

Zbavenie sa parazitov na vlastnú päsť: základy

Konzultácia s lekárom je vždy skvelý nápad.

Pekelný ostrov 2024

Festival Pekelný ostrov je jedním z největších českých rockových open-air festivalů.

Zažeňte jarní nudu s AI nebo RTbet casino

Jaro je tu a s ním má mnoho lidí příval nové energie.