Aerobic – aktivní odpočinek

Odpočiňte si na sportovně relaxačním pobytu pro ženy všeho věku. Nejste spokojeny se svou hmotností a postavou? Nebo si jen chcete aktivně užít dovolenou? Tento relaxačně sportovní pobyt je pro vás to pravé. V rámci pobytu si můžete užít kosmetiku, pedikúru, manikúru, masáže, cvičení na gymnasticballech, zumbu, aqua aerobik, břišní tance a mnoho dalšího. Pobyty jsou nabízeny ve 4 českých městech, stačí si vybrat, které máte nejblíže: Boskovice, Kroměříž, Znojmo nebo Jindřichův Hradec a nově i Litomyšl nebo dokonce Itálie Cupra Marittima.

CK ENKO na trhu působí již od roku 1992 a stále se těší hojnému zájmu. Dříve organizovala dětské tábory, rodinné sportovní pobyty a cykloturistiku. Nyní je zaměřena na pořádání sportovně relaxačních pobytů pro ženy. Nabízí víkendové i týdenní pobyty po česku a v nedávné době rozšířila i týdenní zájezdy do Itálie. V rámci pobytů si užijete pohodovou zábavu a odpočinek, pobavíte se v milém kolektivu a naučíte se a vyzkoušíte třeba i něco nového. Bohatá nabídka cvičení pro každou věkovou kategorii je navíc ještě rozdělena pro zkušenější sportovkyně a pro ty začínající, takže se nemusíte ničeho obávat. Součástí pobytů jsou i další doprovodné programy, podle vašich zájmů. Například prohlídky blízkých památek, cykloturistika, plavání, nordic walking a mnoho dalšího podle místa pobytu. Ubytování je zařízeno ve dvojlůžkových pokojích a stravování formou odlehčené stravy, tj. polopenze, snídaně formou bufetu a oběd. Pobyty si můžete objednat ihned na webových stránkách CK ENKO a udělat jimy radost sobě nebo někomu blízkému. Ceny jsou velice příznivé. Dopřejte si odpočinkovou pohodovou dovolenou plnou sportovního vyžití a zábavy.

10 nejúžasnějších sportů, o kterých jste možná neslyšeli

Všichni jsme zvyklí na tradiční fotbal, basketbal, tenis nebo atletiku.

Malovaný kraj

Možná i vy patříte k těm, kterým v současné době plné globalizace začínají chybět vlastní kořeny, tradice a zvyky, které naši vlast, kraje i rodiny odlišovaly a činily je zajímavými. Při cestách do zahraničí postrádáte tradiční kuchyni, na kterou jste se dříve těšili. Všude nacházíte jen fastfoody nabízející hmotu plnou zvýrazňovačů chuti a prázdných kalorií s minimem živin. Časopis Malovaný kraj ctí tradice a pohladí duši.

Cheb - jak najít levné ubytování pro zaměstnance?

Česká republika má otevřený trh práce. Čeká na nové pracovníky. Na území této země je mnoho větších i menších měst, kde hledají lidi ochotné pracovat v mnoha oblastech.