Aerobic – aktivní odpočinek

Odpočiňte si na sportovně relaxačním pobytu pro ženy všeho věku. Nejste spokojeny se svou hmotností a postavou? Nebo si jen chcete aktivně užít dovolenou? Tento relaxačně sportovní pobyt je pro vás to pravé. V rámci pobytu si můžete užít kosmetiku, pedikúru, manikúru, masáže, cvičení na gymnasticballech, zumbu, aqua aerobik, břišní tance a mnoho dalšího. Pobyty jsou nabízeny ve 4 českých městech, stačí si vybrat, které máte nejblíže: Boskovice, Kroměříž, Znojmo nebo Jindřichův Hradec a nově i Litomyšl nebo dokonce Itálie Cupra Marittima.

CK ENKO na trhu působí již od roku 1992 a stále se těší hojnému zájmu. Dříve organizovala dětské tábory, rodinné sportovní pobyty a cykloturistiku. Nyní je zaměřena na pořádání sportovně relaxačních pobytů pro ženy. Nabízí víkendové i týdenní pobyty po česku a v nedávné době rozšířila i týdenní zájezdy do Itálie. V rámci pobytů si užijete pohodovou zábavu a odpočinek, pobavíte se v milém kolektivu a naučíte se a vyzkoušíte třeba i něco nového. Bohatá nabídka cvičení pro každou věkovou kategorii je navíc ještě rozdělena pro zkušenější sportovkyně a pro ty začínající, takže se nemusíte ničeho obávat. Součástí pobytů jsou i další doprovodné programy, podle vašich zájmů. Například prohlídky blízkých památek, cykloturistika, plavání, nordic walking a mnoho dalšího podle místa pobytu. Ubytování je zařízeno ve dvojlůžkových pokojích a stravování formou odlehčené stravy, tj. polopenze, snídaně formou bufetu a oběd. Pobyty si můžete objednat ihned na webových stránkách CK ENKO a udělat jimy radost sobě nebo někomu blízkému. Ceny jsou velice příznivé. Dopřejte si odpočinkovou pohodovou dovolenou plnou sportovního vyžití a zábavy.

Towards Virtual Glory: The Meteoric Rise of Esports

V posledních letech ovládla světovou sportovní scénu tichá revoluce.

Nejlepší online kasina za české koruny 2024

České koruny, domácí měna českých hráčů, která nemá sice tak vysoké postavení na ekonomickém trhu jako ostatní měny, pro české hráče má však důležité význam a to zejména při jejich použití při hraní hazardních her online.

Pročištění organismu zajistí pevné zdraví

Každý z nás je neustále vystaven působení mnoha škodlivých vlivů a látek. Jednak nás ovlivňuje znečištěné životní prostředí, ve kterém žijeme a jehož jsme součástí, jednak přijímáme do svých těl spoustu chemikálií obsažených v nekvalitních potravinách, které jíme.