Jak kombinovat trendy s klasikou? Užitečné tipy

Módní trendy se neustále mění, ale některé kousky šatníku zůstávají klasikou, která nikdy z módy nevyjde. Pojďme si představit jednoduchá pravidla pro kombinace klasického oblečení a bot s novými trendy. Doporučíme vám univerzální kousky, které lze kombinovat prakticky s čímkoliv a tipy pro jejich využití. Jen pro představu, malé černé šaty, džíny, bílá košile, minisukně a jednobarevný šátek, to jsou stálice v každé době a pomohou stylovat novinky ze světa módy.

Klasika nebo inovace? Proč ne obojí?

Zkušené módní stylistky vědí, že ideálem je skloubit klasiku s novými trendy a měnit tak tvář svého šatníku průběžně v čase. Některé kousky oblečení nestárnou a inovativní modely je mohou oživit a znovu vytáhnout na světlo. Klasickým příkladem jsou džíny. Džíny nestárnou, jen se mění styly. Styly se také vrací zpět do módy, takže zvony, skinny, vysoký pas, mrkváče a další můžete střídat podle současné módní vlny stále dokola. K džínům můžete vždy kombinovat současný módní top, ať je to zrovna bolerko, tílko nebo halena s kanýry. Podobně univerzálně fungují černé kalhoty nebo minisukně. Top vždy oživí jejich klasický styl a outfit nebude nudit. Bílou košili můžete také kombinovat podle současných trendů doplněním trendy šortkami nebo sukní. Do společnosti se vyplatí malé černé šaty. Doplňky k nim vybírejte vždy dle druhu akce. Na honosnější plesy si nasaďte krásné šperky z ušlechtilých kovů nebo náhrdelník z perel. K méně formální události jako je rodinná oslava, můžete zvolit bižuterii nebo pěkný šátek. Maxi šátek je také klasika, kterou užijete hlavně na dovolené nebo při cestování. Můžete z něj vyrobit šaty, sukni, zahalit si hlavu nebo jen ramena. Doplňte vhodnými botami, kabelkou nebo plavkami na pláži, sama budete překvapená jeho variabilností. Mrkněte na módní blog CCC a objevte trendy novinky v oblékání. V internetovém obchodě najdete velký výběr a můžete pohodlně nakupovat z domova. V obchodních centrech najdete i kamenné obchody CCC, kde si věci můžete rovnou vyzkoušet.

Boty, doplňky, kabelka

V oblasti doplňků a obuvi se můžete opřít o několik stálic, se kterými nešlápnete vedle. Vyplatí se mít černé lodičky a bílé tenisky. Lodičky i tenisky můžete obout v podstatě k čemukoliv a lze je tedy jednoduše kombinovat i s nejnovějšími trendy. Ve společnosti se také neobejdete bez kabelky. Investujte a pořiďte si jednu opravdu kvalitní. Uvidíte, že ji nedáte z ruky. Outfit umí oživit i starožitná brož, pěkné šperky nebo hedvábný šátek. Základní pravidlo stylovaní v módě je, že jednoduché kombinujeme se složitým, případně tvoříme klasické jednoduché outfity s výrazným doplňkem. Pokud milujete zvířecí, barevné, květované motivy, doplňujte je jednobarevným oblečením, obuví a doplňky. U jednobarevných černých šatů nebo overalu naopak můžete popustit uzdu fantazie a nasadit mohutné korále, výrazný pásek nebo strakatý šátek. Nezapomeňte také na ozdoby do vlasů. Jednoduchá čelenka nebo tiara na ples upoutá pozornost a zároveň upraví vlasy. Krásné jsou také spony na drdol nebo šátky vázané jako čelenka, někdy i s mašlí. V létě si můžete vzít i věneček, který se vzadu zavazuje. Je hitem této sezóny a ženy v něm vypadají jako romantické víly z lesa.

Cizinci v Česku: Navigace světem zdravotního pojištění

V současné době žije v České republice rostoucí počet cizinců, kteří sem přicházejí za prací, studiem nebo jinými životními změnami.

Jak Najít Úspěch ve Světě Práce v České Republice

Trh práce v České republice se neustále vyvíjí a adaptace na jeho změny je klíčem k úspěchu. V dnešní době není dostatečné pouze získat vzdělání v určitém oboru, ale je také nutné se neustále vzdělávat a rozvíjet své dovednosti.

Budoucnost hazardních dobrodružství: top technologie pro online casino Česká republika

S moderní dobou se musí měnit také moderní internetové portály a mezi ty přední patří zejména internetová kasina, která sice získávají na své velké oblibě, a to také díky pandemii, která způsobila uzavření kamenných poboček, zároveň však musí apelovat na svou modernizaci, jinak zůstanou v zapomnění a převálcují je právě nová a moderní kasina.