Účetní programy AdmWin Vám pomohou

Účetní program AdmWin vygeneruje požadovaný soubor pro podání nového formuláře Kontrolní hlášení z údajů zadávaných na dokladech stejných jako doposud. Jen jej nahrajete na Portál finanční správy ke kontrole a vlastnímu podání. Pokud Vás již tedy nebaví stále něco řešit s účetní a raději byste měli Vše sami pod kontrolou rychle a efektivně, využijte naše programy. Nebudou se Vám již hromadit na stole doklady, budete mít přehled stavu skladu, požadavcích zákazníků a jejich plnění. Účetní programy AdmWin Vám umožní být vlastním pánem! Pomohou Vám snadno vyřizovat objednávky a vystavovat faktury, a to vše s veškerým pohodlím Vaší kanceláře nebo domova. Jednoduše si nastavíte komu za co a hlavně kolik platit – daňová evidence už nebude složitá a úmorná dřina – stačí zvolit ze seznamu možností, které si nastavíte přesně dle svých požadavků.

Účetní programy AdmWin jsou softwary, které Vám ušetří čas, který byste strávili čekáním na finančním úřadě při podávání Vašeho daňového přiznání, jelikož účetní program AdmWin to udělá za Vás. Dokonale eviduje daňové doklady a současně vytváří i daňová přiznání, obeznámí Vás i s dalšími povinnými odvody nebo vratkami. Stačí pouze elektronicky zaslat a je to vše vyřízeno.

S našimi účetními programy je jednoduché i podvojné účetnictví – zná každé číslo i název účtu v účetní osnově, stačí jen zvolit z předem nastavených seznamů. U stejně účtovaných položek můžete nastavit i automatické účtování. Účetní programy AdmWin nejsou jen programy na usnadnění, ale poskytují další informace pro úspěšné řízení firmy. Samozřejmostí je mzdové účetnictví, skladová a majetková evidence.

Jednou z mnoha možností je vytvořit si svůj vlastní internetový obchod a společně s aplikací ShopHouse tvořit, aktualizovat a prezentovat Vaše zboží všem uživatelům na internetu.

V nabídce je také nadstavba pro autoservisy, kde je možno sledovat údaje o vozidle včetně tisku zakázkových listů.

Pro hotely a penziony je určen systém HotelWin. Je to moderní rezervační a ubytovací program s knihou hostů včetně ubytovacího plánu.

Účetní programy AdmWin jsou software, které Vám a Vaší firmě usnadní práci a pomohou tak získat další peníze. Jsou spolehlivé, snadno ovladatelné, také pro začínající účetní nebo podnikatele.