Populární hry pro iOS v roce 2022

Hry s kvalitní grafikou a krásně funkčním rozhraním mohou být nejen na počítači. Moderní telefony se velmi často používají jako herní platformy, téměř stejně dobré jako hry na počítači. Mají dostatek funkcí a výkonu pro spuštění plnohodnotných projektů. Všechny populární webové stránky používají oficiální aplikace i mobilní verze svých platforem. Například všechny populární a licencované české casino online mají odpovídající verze pro populární mobilní platformy. Takové přizpůsobení vysvětluje: pohodlí při používání mobilní aplikace; možnost hrát kdykoli a kdekoli; Chytré telefony se používají mnohem častěji než osobní počítače: svou všestranností a pohodlím prakticky nahrazují počítače. Abychom vám usnadnili rozhodování, které hry si zahrát, přinášíme seznam nejprodávanějších her pro iOS v roce 2022.

Deset nejlepších her zdarma pro iOS

Systém iOS je poměrně komerční platforma, která nemá mnoho bezplatných aplikací. Existují však i populární hry, které jsou zcela zdarma a zahrnují pouze placené služby a výhody, které můžete využívat výhradně podle svého uvážení.

Brawl Stars: neuvěřitelně populární MMO střílečka s krátkými a napínavými bitvami. Hráč má možnost hrát sólo i týmově. Hru hraje jedna z vybraných postav, která má své individualizující rysy. Hra je velmi dynamická a rozmanitá. Navzdory skutečnosti, že hra je zdarma, hráč je vyzván, aby čerpání jeho postavu, nákup za peníze boostery, kůže.

Call of Duty: je mobilní verze oblíbené a známé hry. Hra je určena pouze pro uživatele starší osmi let.

Minecraft earth: jedná se o mobilní verzi Minecraftu, která byla aktualizována o další funkce: nyní můžete stavět budovy a bojovat s nepřáteli v ulicích s propojením s reálným světem. Mezi námi: hra je v principu podobná Mafii: mezi několika hráči jsou dva zrádci a je třeba je odhalit. Hra je zdarma, ale s reklamami, které lze za poplatek vypnout.

PUBG mobile: Cílem hry PUBG mobile je dokončit bitvu a nasbírat co nejvíce zbraní. Hra zabírá poměrně dost místa. Bitva o Polytopii: je strategická hra, ve které si vytvoříte civilizaci a bojujete proti jiné. Grafika je průměrná, ale hra je jasná a zajímavá.

Exit the gungeon: Jedná se o arkádovou hru s dostatečně kvalitní a barevnou grafikou.

Marvel: Battle of Champions: Pro fanoušky superhrdinů a bitev, kvalitní grafiky a uživatelsky přívětivého rozhraní.

Asphalt 9: Legends: jedna z nejlepších bezplatných závodních her s kvalitní grafikou, spoustou šampionátů a zajímavých tratí. Nevýhodou je, že ve hře jsou některé poměrně rušivé placené služby.

Genshin Impact: je hra ve stylu anime od asijských vývojářů.

Aplikace běží na nejnovější generaci iPhonů a iPadů a vyžaduje hodně paměti, přibližně osm gigabajtů.

Deset nejlepších placených her pro ios.

Platforma ios je známá velmi kvalitními a smysluplnými placenými aplikacemi. Některé hry jsou exkluzivní pro tuto platformu a nejsou vhodné pro jiné platformy.

Mezi oblíbené placené hry, které byly upraveny pro platformu ios, patří:

Altos Odyssey: zajímavý ranger s jasným a kvalitním rozhraním, vhodnou hudbou a snadnou navigací.

Minecraft: oblíbená hra pro objevování různých světů a vytváření různých struktur. Svět hry je obrovský a jistě osloví každého. Plague inc. je simulační hra, která se dnes stala velmi populární. Jejím úkolem je zničit celé lidstvo šířením patogenního viru.

Five Nights at Freddys 2: aktualizovaná verze známé hry, která vyžaduje hodně paměti, asi dva gigabajty.

Grand Theft Auto: San Andreas: známá a oblíbená hra s kvalitní grafikou a hudbou přizpůsobená mobilním zařízením. The Secret Elevator Remanstered: Dobrodružná hra s prvky hororu z pohledu první osoby.

Ski Safari 2: rodinná závodní hra s kreslenými postavičkami za čistě symbolickou cenu;

Driving Zone 2: hra s otevřeným světem, realistickou grafikou a možnostmi tuningu vozů. Ve hře nejsou žádné reklamy.

Hitman Sniper: Simulační hra: Vyzkoušejte si roli odstřelovače. Vydělejte si na smrt: závodní adventura, jejímž cílem je zachránit si život v zombie apokalypse.

Platforma ios je velmi oblíbená po celém světě. Důvodem je především skutečnost, že se jedná o uzavřenou platformu, která chrání osobní údaje svých uživatelů. Z tohoto důvodu je mnoho her přizpůsobeno pro mobilní zařízení s touto platformou.

Parfém na Valentýna od Paris Perfumes - klíč k srdci vaší milované osoby

Když se Valentýn blíží, začíná každý z nás hledat ideální dárek pro svou druhou polovičku.

Pročištění organismu zajistí pevné zdraví

Každý z nás je neustále vystaven působení mnoha škodlivých vlivů a látek. Jednak nás ovlivňuje znečištěné životní prostředí, ve kterém žijeme a jehož jsme součástí, jednak přijímáme do svých těl spoustu chemikálií obsažených v nekvalitních potravinách, které jíme.

Jak vybrat nejlepší nákupní pavilon pro vaši firmu?

V současné době mnoho společností hledá nové způsoby, jak zvýšit svůj dosah a oslovit více zákazníků.