Parkování v Praze podle autopůjčovny Czechocar

půjčovna aut Praha Naše hlavní město Praha není cílem pouze pro turisty ze zahraničí, ale i návštěvníků z mnoha míst České republiky, poněvadž kromě nádherné středověké architektury poskytuje také spoustu zajímavých příležitostí k nákupu v obchodních střediscích. Zaměstnanci naší autopůjčovny Praha ví toho o městě hodně a tady je několik rad pro tí, kteří Prahu chtějí navštívit za účelem nakupování anebo jako turisté. Mimochodem, hlavní pobočku půjčovny aut Czechocar najdete v pražském Kongresovém centru, který se nachází přímo v centru města kousek od stanice metra Vyšehrad.

  1. Když se dostanete autem do Prahy, určitě budete hledat místo na zaparkování.Nej­větší problem s parkováním je samozřejmě v centru města, a proto Vám doporučujeme zaparkovat auto na bezpečných parkovacích stáních. Dělate to především pro sebe, poněvadž i v Praze se vozidla vykrádají, což je škoda I když se jedna třeba o vozidlo půjčovny aut.
  2. V samotném centru Prahy, ale i okolo se nachází tak zvané parkovácí zóny: oranžová, zelená a modrá. Tady je jejích přehled. V oranžové PZ je maximální povolená doba 2 hodiny (cena: 40 Kč/hod, 10 Kč/15 minut; platnost zony: 08:00–18:00). V zelené PZ je maximální povolená doba parkování 6 hodin (cena: 30 Kč/hodina, 15 Kč/30min, paušální poplatek 120 Kč na 6 hodin; platnost zony: 08:00–18:00). Co se týká modré zóny, tak tady bohužel smí nechávát svá vozídla jen obyvatele oblasti Praha 1 a společnosti mající tady sídlo.
  3. Pro ty, kteří si plánují cestu do Prahy za účelem nakupování v jednom z obchodních středisek autopůjčovna Czechocar má dobrou zprávu. U každého obchodního centra je totiž velké parkoviště, kde návštěvnicí můžou zaparkovat své vozidlo kdykoliv během otevírací doby. Jedná se především o obchodní domy Zličín, Černý most, Palladium, Šestka a Chodov.

Jakou sadu golfových holí koupit pro začátečníka a pokročilého hráče?

Pokud přemýšlíte o pořízení vlastního golfového vybavení, které prvních tréninků potřebovat, první věc, kterou byste měli na golf pořídit, je sada golfových holí.

Jak vyhrát basketbalové sázky

Basketbal, jeden z nejpopulárnějších sportů na světě, je také skvělým zdrojem výhodných a výnosných sázek.

Bonusy v online casinech - jak získat ty nejlepší?

Probíhající světový pohár ve fotbale, konající se v Kataru, je hlavní událost letošního roku pro všechny kdo rádi sázení a riskují.