Autopotahy Velcar

Kdo z nás by to nechtěl mít doma hezké? K nedílné součásti každé domácnosti patří i záclony, pěkné potahy na křesla či sedačky a samozřejmě také koberce. To vše pak nemalou mírou přispívá k tomu, že se doma cítíme dobře a útulně. Stejným způsobem se mnohdy snažíme pečovat i o svůj automobil. Někteří z nás v něm v rámci svého zaměstnání tráví nemálo času, a dalo by se tak bez nadsázky říci, že je jakýmsi jejich druhým domovem. S našimi autopotahy snadno docílíte toho, že Vám i jízda autem bude připadat jako příjemně strávená chvíle v pohodlí domova. Kromě standardních typů autopotahů zhotovujeme i potahy pro vozidla, která jsou vybavena bočními airbagy, v obou případech je kvalita našich výrobků zaručena odpovídajícími atesty Ministerstva dopravy a Textilního zkušebního ústavu v Brně. Vlastníte automobil značky, která na silnicích nepatří zrovna k nejběžnějším? Na zakázku zhotovíme potahy na jakýkoliv typ vozidla. Z širokého vzorníku barev si pak vyberete odstín nejvíce podle Vašich představ. Sortiment, který Vám nabízíme, se však neomezuje jen na klasické autopotahy sedadel a různé typy kobercových podložek do auta, ale naši designéři mysleli snad úplně na všechno. Máte malé dítě a to při Vašich cestách (zvláště těch delších) začíná zlobit a odvádí tak Vaši pozornost od řízení? Přineste k nám svoji autosedačku, na objednávku Vám na ni zhotovíme nový krásný potah s vyšívanými motivy podle Vašeho přání. Dítko je pak plně zaujato výšivkami zajíčků a pejsků, které ho obklopují a cesta je pak hned o poznání veselejší. Námi použitý materiál je stoprocentně zdravotně nezávadný a samozřejmostí je i ochranná mřížka. Pokud využíváte Váš vůz i k pracovním účelům a hrozí zvýšené riziko znečištění interiéru vozidla, pak pracovní rychlopotahy od naší firmy Autopotahy Velcar tento Váš problém velmi rychle a spolehlivě vyřeší. Myslíme i na Vaše čtyřnohé miláčky. Díky praktické autodece pro psy se nemusíte bát vzít nejlepšího přítele člověka ani na delší projížďku. Při větším nákupu pak oceníte naše speciální kufrové vany, které zabrání samovolnému pohybu předmětů a tašek po zavazadlovém prostoru. S příchodem zimy se pak stávájí neodmyslitelnou součástí autopříslušenství sněhové řetězy. Ani v tomto případě nepochybíte, když se obrátíte na naši prodejnu. Takže až s celou rodinou i Vaším psíkem vyrazíte někam na hory, pamatujte, že nejen on, ale i Vaše auto ocení praktickou psí autodeku, stejně jako gumové vaničky na podlahu, jež dokáží pojmout až 3 litry vody. A o tu určitě na horách nebude nouze. Speciální kufrové vany od nás pak zajistí, aby Vám tašky a ostatní vybavení v kufru necestovalo, jak se mu zlíbí a proč nevzbudit také závist svého okolí nádhernými novými autopotahy. Takže nás kontaktujte, protože my oblékneme i Vaše auto.

Semináře Brno

Nadační fond Pro dětský smích pořádá ve spolupráci s neziskovou organizací Meridiem, o.p.s. kurzy a semináře pro neformální pečovatele.

Jaké výhody nese půlení Bitcoinu?

Půlení Bitcoinu, známé také jako Bitcoin halving, je proces, při kterém se odměna pro těžaře Bitcoinu snižuje o polovinu.

Jak vyhrát basketbalové sázky

Basketbal, jeden z nejpopulárnějších sportů na světě, je také skvělým zdrojem výhodných a výnosných sázek.