Nejlepší aplikace do auta

Pokud jste jeden ze šťastlivců, kteří vlastní automobil a nemáte přehled o všem, co s autem provádíte, případně co všechno Vám auto samotné nabízí, můžete si stáhnout zajímavé automobilové aplikace do Vašeho mobilního telefonu. Ten můžete využívat nejen k tomu, abyste si zahráli v online kasinu, a získali například Synottip bonus, ale vhodný je taktéž k evidování toho, co se děje s Vaším autem. Stačí mít k dispozici telefon s operačním systémem iOS a budete tak mít snadný a rychlý přehled o údržbě vozu, správě oprav a například i hlídání Vašeho pojištění. Na jaké aplikace se tedy můžete zaměřit?

Pokud chcete mít snadný přehled o opravách, doporučujeme Vám aplikaci Drivvo. Do té si můžete zapisovat jednotlivé provedené opravy na Vašem vozidle, včetně výdajů nutných k jejich uhrazení, ale navíc si můžete evidovat i počet ujetých kilometrů. Jedná se o výjimečnou aplikaci, která Vám pomůže k přesné evidenci toho, co potřebujete o Vašem autě vědět.

Pokud máte problémy s nalezením parkovacího místa, může Vám pomoci chytrá aplikace Parkopedia Parking. Nemusíte tak ztrácet cenné minuty zdlouhavým hledáním parkovacího sportu v okolí, jelikož aplikace nabízí přehled o obsazenosti více než 60 milionů parkovacích míst ve více než 8 tisících městech po celém světě. U parkování ale ještě zůstaneme, neboť aplikace Parking King Vám pomůže zaznamenat parkovací místo, a to ať už na Váš chytrý telefon, tak i na Vaše chytré hodinky. Můžete si také vyfotit obrázek Vašeho parkovacího místa, abyste již nikdy nezapomněli na to, kde jste zaparkovali.

Pokud máte problém s kolonami, zácpami a zkrátka mnohdy složitou dopravou ve městě, je tu přesně pro Vás Waze. Jedná se o inteligentní navigaci, která navíc jednotlivým uživatelům poskytuje podrobné informace o výmolech, uzavírkách, kolonách a omezeních, a to i díky propojení jednotlivých uživatelů a sdílení zkušeností.

Pokud máte spíše problémy s údržbou auta, i pro Vás existuje hned několik řešení. Například appka Car Minder Plus Vám pomůže zaznamenávat opravy, sledovat stav paliva a taktéž včas identifikovat nastávající problémy. Můžete si do ní navíc uložit i více než jen jedno auto! Pokud chcete ušetřit peníze za paliva, je tu pro Vás GasBuddy. Jedná se totiž o aplikaci, která Vám vždy nabídne tu nejvýhodnější čerpací stanici v okolí. Jelikož informace pocházejí z aktuálních zdrojů, jedná se o jednu z nejlepších aplikací pro využití v autě. A pokud chcete podrobně sledovat výdaje za Vaše vozidlo, ať už se jedná o vůz služební či osobní, je tu pro Vás VehiCal. Tam můžete zadávat všechny informace, ujetými kilometry počínaje a náklady na opravy konče.

V případě, že Vás tlačí bota v oblasti sledování provozních kapalin v autě, i pro Vás byly vyvinuty aplikace, které Vám podrobně pomůžou s mapováním těchto oblastí. Aplikace Vehicle Maintenance Vám umožní evidovat průběžný plán údržby a oprav Vašeho automobilu a navíc v případě, kdy bude nutná jakákoliv jiná údržba, dostanete automatickou notifikaci. Oproti tomu Torque Pro si můžete připojit k Vašemu vozidlu, abyste zjistili, co je původcem Vašich aktuálních problémů na vozidle, a navíc můžete sledovat data z Vašeho vozu, včetně emisí a alarmů.

Aplikace AUTOsist Vám zase vždy připomene důležité úkoly, a kromě evidence oprav a stavu paliva si můžete díky podrobným záznamům sestavit kvalitní servisní plán. Pokud tedy chcete lépe pečovat o Váš automobil i o Vaše psychické zdraví samotné, doporučujeme Vám stáhnout si některou z nabízených mobilních aplikací, které Vám zase o kousek usnadní život.