Prostě krásná

V dnešní době hraje velkou roli perfektní vzhled, jak při hledání nové práce nebo při udržení stávající, v neposlední řadě při hledání partnera. A snad každá žena se nejlépe cítí upravená – ale být neustále perfektní, může být někdy dost namáhavé. Neustálý shon a tlak okolí vypadat co nejlépe, nutí ženy k neustálému líčení, ale má to mnohdy negativní dopad na pleť. Pro ženy je líčení řas nezbytnou součástí, ale řasenka řasy často slepuje a rozmazává se, a nakonec efekt není tak výrazný, jakého bychom chtěly dosáhnout – no řekněme žádný komfort. Řešením můžou být KOSMETICKÉ SLUŽBY nebo PERMANENTNÍ PRODLOUŽENÍ ŘAS Lucie Karpíškové, která Vám pomůže jak s problémy pletí nebo s prodloužením řas. Nabídka služeb zahrnuje luxusní péči o pleť, která je prevencí proti vzniku vrásek – jako je například galvanoterapie, chemický peeling, různé druhy líčení a masáže obličeje. Snad nejvíce žádané je prodlužování a zhušťování řas metodou „řasa na řasu“, které je velmi pohodlné, jak na údržbu, tak na běžné nošení. Řasy se doplňují jednou za 3–4 týdny dle přání klientky. Během doplnění se řasy očistí a odrostlé řasy se nahradí novými. Vzhled záleží na klientce, zda upřednostňuje spíše přirozený vzhled nebo extravagantní, ale vždy s ohledem na kvalitu jejich přírodních řas.

Relax a pohodu si mohou užívat nejen ženy – máme tu speciální nabídky i pro mužskou klientelu. Pro stálou klientelu je zde věrnostní program v podobě věrnostní karty, na kterou je možno získávat slevy, bonusy, dárky a účastnit se nejrůznějších akcí. STUDIO je situováno v centru Brna a setkáte se zde s příjemným přístupem, odborným poradenstvím, ale i neustálým rozšiřováním služeb. Věříme, že po návštěvě Kosmetiky Lucie Karpíškové budete ještě krásnější a odpočatější než dosud.

Boj proti parazitárnej hrozbe: stratégie prevencie a liečby nákazy

Parazity sú celosvetovou hrozbou, ktorá môže napadnúť ľudí, zvieratá a rastliny a spôsobiť vážne zdravotné problémy a hospodárske straty.

Stará okna jako nová

„Vaše okna dovedeme přetěsnit na úroveň oken nových“ říká v rozhovoru majitel olomoucké firmy Opravy oken Morava s.r.o. Pavel Vybíral.

Towards Virtual Glory: The Meteoric Rise of Esports

V posledních letech ovládla světovou sportovní scénu tichá revoluce.