Ubytování na kolejích v Ostravě: Zdaleka ne jen pro studenty!

Ať už jste student nebo se chystáte do moravskoslezské metropole pracovně či soukromě, koleje Vysoké školy báňské a Technické univerzity Ostrava vám nabízejí ubytování v Ostravě přesně podle vašich představ. Mnohaletou tradici studentského bydlení nově obohatila dvě hotelová patra, která vznikla v rámci rekonstrukce výškových kolejních budov v letech 2010 až 2011.

Hotelová část kolejí nabízí moderně vybavené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, ale také ubytování pro náročnější v luxusních apartmánech. Samozřejmostí je sociální zařízení v každém pokoji. Kapacita lůžek je v období prázdnin dva a půl tisíce osob, ve školním roce sto dvacet míst. Každý host má možnost nejen posnídat v hotelové restauraci, ale rovněž může využívat všech možností sportovního a jiného vyžití, které koleje nabízejí. Zajímavou přidanou hodnotou tohoto ubytování je kromě jiného místní mladistvá studentská atmosféra.

Pokud jde o ubytování pro studenty, kolejní areál Ostrava-Poruba skýtá širokou škálu možností sportovního i kulturního vyžití. Ke stravování mohou studenti kromě kolejní menzy využívat také pizzerii, která zajišťuje i roznos po budovách areálu. Vsaďte na tradici v moderním hávu a na naše dlouholeté zkušenosti a máte jistotu, že o vás bude i mimo domov perfektně postaráno.

Průvodce sázením eSports: Tipy a rady pro sázení

Máte touhu sázet na eSports, ale stále se bojíte?

Co je to gól ve fotbale

Podle pravidel fotbalové hry je hlavním úkolem hrajících týmů trefit branku, tedy vstřelit míč do soupeřovy branky.

První systém umělé inteligence, který porazil člověka v pokeru, byl vyvinut českými vědci!

Systém umělé inteligence s názvem DeepStack jako první porazil profesionálního lidského hráče v No-Limit Texas Hold'em Pokeru, což představuje velký milník ve výzkumu umělé inteligence. Umělá inteligence hrála proti třiatřiceti hráčům, z nichž jedenáct odehrálo po třech tisících hrách.