Ubytování na kolejích v Ostravě: Zdaleka ne jen pro studenty!

Ať už jste student nebo se chystáte do moravskoslezské metropole pracovně či soukromě, koleje Vysoké školy báňské a Technické univerzity Ostrava vám nabízejí ubytování v Ostravě přesně podle vašich představ. Mnohaletou tradici studentského bydlení nově obohatila dvě hotelová patra, která vznikla v rámci rekonstrukce výškových kolejních budov v letech 2010 až 2011.

Hotelová část kolejí nabízí moderně vybavené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, ale také ubytování pro náročnější v luxusních apartmánech. Samozřejmostí je sociální zařízení v každém pokoji. Kapacita lůžek je v období prázdnin dva a půl tisíce osob, ve školním roce sto dvacet míst. Každý host má možnost nejen posnídat v hotelové restauraci, ale rovněž může využívat všech možností sportovního a jiného vyžití, které koleje nabízejí. Zajímavou přidanou hodnotou tohoto ubytování je kromě jiného místní mladistvá studentská atmosféra.

Pokud jde o ubytování pro studenty, kolejní areál Ostrava-Poruba skýtá širokou škálu možností sportovního i kulturního vyžití. Ke stravování mohou studenti kromě kolejní menzy využívat také pizzerii, která zajišťuje i roznos po budovách areálu. Vsaďte na tradici v moderním hávu a na naše dlouholeté zkušenosti a máte jistotu, že o vás bude i mimo domov perfektně postaráno.

Rychlé půjčky ihned na účet: Co potřebujete vědět?

Pokud potřebujete rychle peníze, je jednou z možností rychlá půjčka.

Antény, satelity, kamerové systémy a zabezpečení objektů

Stává se vám občas, že si při cestě do práce nemůžete vzpomenout, zda jste vypnuli plotnu a zastavili vodu? Anebo vlastníte zlatnictví a máte obavy ze zlodějů, kteří jsou čím dál vynalézavější a také rychlejší? Ať máte jakýkoli důvod, s podobnými starostmi vám pomohou elektronické zabezpečovací systémy.

Najděte si na jaře nové zvyky - české online kaszino MyEmpire, zahraničení aj.

Jaro nás zve k mnoha novým aktivitám a k vyzkoušení toho, co by nás nikdy předtím ani nenapadlo zkusit.