Ubytování na kolejích v Ostravě: Zdaleka ne jen pro studenty!

Ať už jste student nebo se chystáte do moravskoslezské metropole pracovně či soukromě, koleje Vysoké školy báňské a Technické univerzity Ostrava vám nabízejí ubytování v Ostravě přesně podle vašich představ. Mnohaletou tradici studentského bydlení nově obohatila dvě hotelová patra, která vznikla v rámci rekonstrukce výškových kolejních budov v letech 2010 až 2011.

Hotelová část kolejí nabízí moderně vybavené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, ale také ubytování pro náročnější v luxusních apartmánech. Samozřejmostí je sociální zařízení v každém pokoji. Kapacita lůžek je v období prázdnin dva a půl tisíce osob, ve školním roce sto dvacet míst. Každý host má možnost nejen posnídat v hotelové restauraci, ale rovněž může využívat všech možností sportovního a jiného vyžití, které koleje nabízejí. Zajímavou přidanou hodnotou tohoto ubytování je kromě jiného místní mladistvá studentská atmosféra.

Pokud jde o ubytování pro studenty, kolejní areál Ostrava-Poruba skýtá širokou škálu možností sportovního i kulturního vyžití. Ke stravování mohou studenti kromě kolejní menzy využívat také pizzerii, která zajišťuje i roznos po budovách areálu. Vsaďte na tradici v moderním hávu a na naše dlouholeté zkušenosti a máte jistotu, že o vás bude i mimo domov perfektně postaráno.