Ráj šití.cz: Příběh Úspěchu, Odhodlání a Lásky k Řemeslu

Vybudovat úspěšnou firmu není jen tak. Každý, komu se to podařilo, vám potvrdí, kolik probdělých nocí a překážek musel překonat na cestě k vytouženému cíli. I my jsme si tím prošli. Pouť za vlastním byznysem jsme začali na poli tuzemského a zahraničního obchodu. Dělali jsme průzkumy trhu, pomáhali firmám odrazit se ode dna a radili s prodejní strategií. Jednoho dne jsme získali klienta, který se zabýval prodejem šicích strojů jedné vyhlášené značky, a tím se začala psát nová kapitola našeho příběhu.

Šití: Od Hobby k Živobytí

Výsledky průzkumu trhu nám vyrazily dech. Problematika šití byla známá, ale pole téměř neorané, co se týče nejen internetu. Hned to s námi začalo šít! Nápad založit vlastní společnost specializovanou na prodej šicích strojů všech vyhlášených značek nás nadchl.

Oba jednatelé měli své „zkušenosti“ s šitím. „Jako malá holčička jsem šila s babičkou na šlapacím stroji Singer a pokračovala i jako slečna, kdy jsem hltala každou stránku z německého časopisu Burda. Zkoušela jsem šít trička, sukně, šaty i kabáty a jako samouk si dokázala poradit s každým střihem. Postupem času se ze mě přirozeně stala pravá odbornice.“

Vyrůstal jsem v prostředí plném látek a špendlíků. Maminka byla dámská a pánská krejčová, a tak pro mě šicí stroje a vše kolem nich byly návratem do přirozeného a milovaného prostředí.

Klientům Vstříc

Dali jsme si vysoký cíl. Chtěli jsme našim klientům nabídnout nejširší nabídku značek šicích strojů, objektivně jim poradit s výběrem vhodného stroje a pomoci začít pracovat na vlastních kreativních projektech. Nepostradatelnou součástí prodeje bylo stroj předvést a ukázat, jak s ním efektivně pracovat. Název vyplynul z našeho cíle. Zkrátka a jednoduše, klienti se u nás musí cítit jako v ráji!

Spojili jsme se s firmou, které jsme dříve dělali průzkum trhu, i s dalšími renomovanými značkami, nakoupili první šicí stroje a začali se s nimi seznamovat. Byla to mravenčí práce, která do budoucna přinesla obrovskou konkurenční výhodu. Jen tak jsme získali potřebné znalosti, na základě, kterých jsme mohli klientům s klidným srdcem doporučit nejvhodnější stroj.

V Ráji

Dnes můžeme hrdě říct, že vlastníme jeden z největších specializovaných obchodů na prodej šicích strojů pro domácnost, s nejširší nabídkou a velkou spokojeností klientů i dalšího sortimentu pro šití a kreativitu. Pozitivní hodnocení, která se z řad klientů valí jako lavina, nás nabíjí energií pro rozšiřování zboží i služeb. Zákazníci si cení naši odbornost, ochotu a vstřícnost před, při i po prodeji. Máme k ruce profesionální týmy v administrativě i logistice a v prodeji zkušené krejčové, které mají rády lidi a dělají svou práci srdcem. Díky tomu všemu se i my cítíme jako v ráji.

Ráj šití.cz je více než jen obchod. Je to místo, kde se vaše sny o šití stávají skutečností. Ať už jste začátečník nebo profesionál, u nás najdete vše, co potřebujete k tomu, aby se váš koníček proměnil v radost a úspěch a dokázali jste realizovat své nápady.