Autopůjčovna Karlovy Vary – procházka městem

půjčovna aut Karlovy Vary Karlovy Vary jsou jedním z nejzajímavějších a nejstarších měst ČR, stejně jako nejstarší lázně u nás. Město má užasnou historii a centrální ulice, vedoucí podél řeky Teplá, je obklopena řadou starých budov, které můžou toho vyprávět o sobě hodně. Ve dvou z těchto majestátných budov má své pobočky i autopůjčovna Czechocar. Pojďte se projet městem spolu s námi, abyste nasáli do sebe tu úžasnou atmosféru, která tam panuje.

Pokud jste si naplánovali výlet po republice a chcete také zavítat do Karlových Varů, vřele Vám doporučujeme podívat se předem na Cestovní program naší půjčovny aut, který najdete na naších webových stránkách. Díky němu můžete nejenom vynalézt nejhezčí kouty naší vlasti, ale i získat slevu do výše až 15% z ceny půjčovného.

Město je pověstné především díky svým léčivým horkým pramenům, ze kterých nejslavnějším je Vřidlo, nacházející se přímo v centru města naproti Tržní kolonádě. Jedním z prvních kdo zachytili nejstarší karlovarskou pověst o objevení Vřídla Karlem IV., byl lékař Dr. Fabian Sommer, rodák z Karlových Varů žijící v období renesance, a to v roce 1571. Je to jedním z důkazů toho, jak toto město bylo významné již v 16.století. Proto také naše půjčovna aut založila až dvě pobočky v Karlových Varech.

Město se skládá fakticky z jedné hlavní ulice, která je pěší zónou, takže si můžete zaparkovat auto buď na nábřeží Jana Palacha nebo z druhé strany – u Krajského úřadu. Hotel Kolonáda, kde si můžete též půjčit auto, nachází se přímo proti Zítkově kolonádě v samém centru, takže jistě ho neminete. Mimochodem v budově se nachází i restaurace, kde si můžete dát dobrý oběd. Hotel Bristol nachází se na Sadové ulici také přímo v centru. Je to navíc sanatorium, kde se dělá vice než 100 různých procedur!

Co všecko tyto pobočky naší autopůjčovny Vám můžou nabídnout? Především je to poskytování komplexních dopravních služeb, které si můžete objednat buď přímo na místě nebo online z naších webových stránek. Kromě toho je to možnost ubytování nejenom v Karlových Varech, ale i v Praze a dalších městech se slevou v síti našich partnerských hotelů.

Autopůjčovna Czechocar Vám přeje hodně zdaru na cestách!

Analytické nástroje v CRM: Jak předvídat chování zákazníků a zvyšovat prodej

CRM systémy (Customer Relationship Management) jsou klíčové pro moderní podnikání, protože pomáhají firmám lépe porozumět svým zákazníkům a efektivně s nimi komunikovat.

Bačkůrky pro děti - jak je vybrat, aby se líbily

Jedno z nejdůležitějších obutí pro děti, které si vůbec umíte představit. Dětské bačkůrky.

Jak stylizovat zlaté boty na různé příležitosti? Rady od odborníků

V letošní sezóně budou naprostým trhákem dámské zlaté boty.