Sezona grilování odstartovala. Jak si vybrat správný gril?

Bez zahradního grilování už si dnes dovede léto a radovánky s ním spojené představit jen málokdo. S narůstající fantazií milovníků pokrmů na grilu jde ruku v ruce vývoj v této oblasti. Díky tomu je v dnešní době možné vybírat z téměř nekonečné řady typů zahradních grilů, ale i grilů vhodných pro grilování uvnitř.

Jednotlivé druhy grilů se mohou lišit svou velikostí, grilovací plochou, vestavěným příslušenstvím, výkonem a dalším a v neposlední řadě samozřejmě i cenou, která odráží propracovanost a míru komfortu použití a luxusu daného grilu.

Skutečnou špičkou v oblasti zahradních grilů jsou grily Weber. Tyto celosvětově proslulé americké grily s tradicí dlouhou více než půl století se vyznačují tím nejkvalitnějším provedením, promyšlenou konstrukcí a působivým designem, který zaujme i ty nejnáročnější jedince. Grily Weber se zavděčí všem, protože nabízejí jak grily na dřevěné uhlí, tak plynové a elektrické grily, a to v různých cenových relacích. Díky tomu si z grilů Weber vybere každý podle svých vlastních možností.

Všechny tři základní typy grilů mají svoje přednosti. Grily na dřevěné uhlí jsou ztělesněním idylického obrazu, který si každý představí pod pojmem grilování: vůně dřevěného uhlí se mísí s vůní linoucí se z opékaného masa a zeleniny a společně vytvářejí unikátní atmosféru přátelského posezení u dobrého jídla a pití.

Plynové grily naproti tomu nabízejí obrovskou výhodu v podobě možnosti jejich okamžitého použití. Odpadá u nich totiž čekání na rozehřátí, které známe u grilů na dřevěné uhlí. Plynové grily jsou tak ideální volbou pro opravdové fajnšmekry, kteří grilují často a ve velkém.

Nejnovějším trendem v oblasti zahradních grilů jsou grily elektrické. Nabízejí hned několik výhod. Pokrmy připravené na elektrických grilech patří k těm nejzdravějším, a to proto, že zde nedochází k spalování a tím ke vzniku škodlivin, jako například u grilů na dřevěné uhlí. Také zcela odpadá zápach hořícího uhlí, což činí elektrické grily ideálními pro grilování v bytě nebo na balkoně či terase zcela bez obtěžování sousedního okolí.

Z velmi široké nabídky špičkových grilů Weber si můžete vybrat v kamenném obchodě Top Grily.cz v Troubsku na Brněnsku nebo na přehledném e-shopu, kde se dozvíte veškeré potřebné informace o všech produktech. Grilujte na grilech Weber a Vaše jídlo se stane Vaší vášní!

I při hledání pokladu lze hrát online kasino s hracími automaty

Lákalo vás vždy hledat poklady?

Jak efektivně umýt okna: Rady a tipy

Mýt okna není vždy snadné. Pokud se chcete vyhnout neustálému čištění skvrn a odstraňování vodních stékajících stop, musíte věnovat pozornost několika klíčovým faktorům.

Bezpečí je základní potřebou v našem životě

V moderním světě je pro každého z nás náš domov místem, kde nejen odpočíváme a čerpáme novou energii, ale kde se především cítíme bezpečně.