Otisk po sobě může zanechat každý

Člověku přijde do ruky denně spousta nejrůznějších tiskovin. Od letáků a reklamních prospektů přes brožury nejrůznějšího charakteru až po kalendář, kam si zapisujeme poznámky. Přestože dnes žijeme v éře elektronických deníků, časopisů a knih, stále zde zůstává velký segment tištěných médií, která zatím nelze ničím efektivně nahradit.

V době, kdy je základem úspěchu každé firmy propracovaná korporátní identita, zahrnující například vizitky, hlavičkový papír, pohlednice, „péefka“a jiné tiskoviny opatřené logem, využívá většina společností více či méně často služeb tiskárny.

Nabídka polygrafických služeb je široká a potenciální zákazník si může vybírat podle celé řady faktorů, jako je například zkušenost, tradice, komplexnost nabídky služeb, ceny a zejména úroveň technologického vybavení dané tiskárny.

Mezi nejefektivnější tiskové technologie patří v současnosti ofestový tisk, respektive digitální ofsetový tisk. Právě tyto metody se využívají nejhojněji k výrobě běžných tiskovin denní potřeby, jako jsou noviny, letáky, časopisy, knihy, vizitky atd.

Ofsetový tisk zpravidla samotným vytištěním nekončí. Většinou se po tisku přechází k nějaké formě knihařského zpracování, ať už jde o skládání, rylování, perforaci, snášení nebo jinou z mnoha možností knihařského zpracování. Klient si také může vybírat z široké škály vazeb a laminování.

Všechny tyto služby a ještě mnohem více nabízí zavedená tiskárna POINT CZ s bezmála dvacetiletou tradicí na polygrafickém trhu. Nyní si u nás můžete tiskové služby objednávat i pohodlně on-line přímo z pohodlí Vaší kanceláře či domova.

Profesionalita, odbornost, invence, nejnovější technologie a tradice, to jsou pojmy, jejichž počáteční písmena dávají název podniku a zároveň tvoří jeho základní pilíře.

Vsaďte na kombinaci tradice a nejmodernějšího vybavení. Zanechte po sobě otisk s tiskárnou POINT CZ.

Jaké možnosti nabízí Arduino?

Arduino otevírá dveře do světa elektroniky pro nadšence, pedagogy a inženýry.

Cheb - jak najít levné ubytování pro zaměstnance?

Česká republika má otevřený trh práce. Čeká na nové pracovníky. Na území této země je mnoho větších i menších měst, kde hledají lidi ochotné pracovat v mnoha oblastech.

Reklamní, dárkové a firemní předměty jako účinný marketingový nástroj

Kvalitní firemní reklamní a dárkové předměty upevňují obchodní i kolegiální vztahy a patří mezi nejúčinnější marketingové nástroje. Například lehkou skládací nákupní tašku má v době zaměřené na ochranu životního prostředí u sebe téměř každý.