Profi myčky ušetří čas i nepříjemnou práci

Možnost vychutnat si dobré jídlo si neradi odpíráme. Ztrácet čas mytím hory špinavého nádobí po vaření už se však nechce nikomu. Bez mytí nádobí to ale nejde. Naštěstí v současné době existuje široká paleta cenově dostupných profesionálních myček nádobí, ze kterých je možné si zvolit tu ideální právě pro potřeby své domácnosti nebo restaurace či jiného stravovacího zařízení. Doporučujeme Vám celou modelovou řadu profi myček ELFRAMO od firmy Miroslav Bílek MB GASTROTECHNIKA.

Existuje mnoho typů myček, lišících se velikostí, technickým řešením i specializací na mytí určitého nádobí a sklenic. Můžeme si tak vybrat například myčku určenou do malé provozovny. Jedná se o myčky s předním plněním, jež jsou obvykle umístěny pod stolem nebo na podstavci. Provozovatelé nejčastěji využívají myčky na sklo a drobné nádobí, které jsou vynikajícím pomocníkem do barů či kaváren. Velmi oblíbené jsou dále myčky na černé nádobí, které nacházejí vynikající uplatnění v restauracích, ve výrobnách teplých jídel či studené kuchyně nebo u výrobců lahůdek.

Dále je možné se setkat s tzv. korbovými myčkami, což jsou robustní, spolehlivé přístroje s otvíráním ve formě zdvíhací korby, nebo s myčkami s plynulým posuvem či s myčkami pásovými. Tyto mycí linky jsou neocenitelnými pomocníky zejména v profesionální gastronomii.

Myčky nádobí někdy bývají kritizovány za to, že výsledek mycího procesu nikdy není tak dokonalý, jako když nádobí umyje člověk. Tento nedostatek však může být způsoben používáním nekvalitní nebo nesprávné sanitární chemie. Výběr mycích prostředků může kvalitu výsledku zásadně ovlivnit, proto je třeba dbát v tomto směru na doporučení výrobce či prodejce. My Vám doporučujeme profesionální koncentrované mycí a oplachové prostředky MB CLEAN.

Dnešní myčky, zejména osvědčených značek, mají také mnohem nižší spotřebu elektrické energie, než tomu bylo dříve, a jsou rovněž šetrnější k životnímu prostředí. Pořizovací a provozní náklady kvalitní myčky mnohonásobně vynahradí obrovská úspora času, nedocenitelný komfort a precizní mycí výsledky. Tak proč si toto pohodlí nedopřát.

Klidné a levné ubytování v Praze

Sehnat si pěkné ubytování v Praze, které má výhodnou polohu a neplatí se za něj astronomické částky, to není jen tak.

Umění qigong

Umění qigong (v české transkripci čchi-kung) pochází z Číny, kde má velmi dlouhou tradici a mnoho podob. Například již legendární Žlutý císař (Huang Di) vládnoucí v letech 2697–2597 před naším letopočtem se věnoval tzv. pěstování života a dlouhověkosti, tedy i cvičení, které bychom dnes označili jako qigong.

Antény, satelity, kamerové systémy a zabezpečení objektů

Stává se vám občas, že si při cestě do práce nemůžete vzpomenout, zda jste vypnuli plotnu a zastavili vodu? Anebo vlastníte zlatnictví a máte obavy ze zlodějů, kteří jsou čím dál vynalézavější a také rychlejší? Ať máte jakýkoli důvod, s podobnými starostmi vám pomohou elektronické zabezpečovací systémy.