http://www.info-brno.cz/penzion-eva

Centrála

Tisk | Přidat / editovat záznam

Penzion Eva

Dovolujeme si Vám nabídnout celoroční ubytování v našem rodinném penzionu, který se nachází v romantické okrasné zahradě v klidné části Brna – v Modřicích, ležících přímo u hlavních tahů na Prahu, Bratislavu, Ostravu a Vídeň.

Náš penzion je vhodný pro firmy (služební cesty), vystavovatele na BVV, cestovní kanceláře; je vhodný pro dovolenou, výlet, návštěvu Grand Prix a příležitostné přespání. Pro Vaši úplnou spokojenost jsou pro Vás připraveny dvou- a třílůžkové apartmány s vlastní, plně vybavenou kuchyňkou (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice a vařič), s koupelnou, WC a satelitní TV. Zdarma připojení na internet přes Wi-Fi.

Celý penzion je umístěn v zahradě, kde můžete nerušeně odpočívat a využívat venkovní posezení, bazén a krb. K dispozici je uzamčené parkoviště. Z našeho penzionu je velmi snadná dostupnost do centra a okolí jak vozem, tak MHD. Na BVV a Grand Prix se od nás dostanete za 10 minut, na letiště Tuřany asi za 15 minut.

Snídaně jsou kontinentální a podáváme je hostům přímo na pokoje. V těsné blízkosti penzionu si můžete vybrat z několika restaurací, kam lze zajít na oběd či večeři. Asi 200 metrů od nás je hřiště, tenisová hala, bowling, squash a další možnosti sportovního či kulturního vyžití.
Web:
http://www.eva-penzion.eu
Adresa:
Havlíčkova 667
664 42 Modřice
Jihomoravský kraj / okres Brno-venkov
Mobil:
+420 607 890 086
Telefon:
+420 547 243 385
E-mail:

Fakturační údaje:Obory činnosti:

Eva Padrtková

Havlíčkova 667
664 42 Modřice

IČO: 75724057

Obory činnosti:

Penzion Eva
Penzion Eva