Pobočky ZONER software, s.r.o.

ZONER software, s.r.o.

ZONER software, s.r.o.

Firma se zabývá vývojem a prodejem software pro úpravu digitálních fotografií. Poskytujeme profesionální webhosting, serverhosting a registrace domén. Řešení pro výstavbu a provoz internetových obchodů - e-shopy. Vydavatelství knih Zoner Press.

Hlavní pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

ZONER software, a.s. - e-shop

Internetový prodej softwaru pro úpravu, archivaci a publikaci digitálních fotografií.

Výdejní místo

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

ZONER inShop4

Nabízíme řešení pro internetové obchody - téměř 1.000 eshopů. B2C i B2B. 17 druhů plateb. Platební karty, splátkový prodej, internetbanking. Je možné propojení s Money a Pohoda. Marketingové nástroje - mailing, URL v hezkém tvaru, SEO, statistiky.

Provozovna Brno-město

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Zoner Press

Provozujeme vydavatelství odborné literatury. Nabízíme publikace digitální fotografie, grafika, webdesign, Photoshop, PHP, CSS, programování, bezpečnost. Edice pro ženy. Knihy pro začátečníky i pokročilé. Internetové knihkupectví.

Provozovna Brno-město

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

regZone.cz

Poskytujeme služby zaměřené na registrace domén a správu domén - vedení DNS, MiniWeb ke každé doméně, zasílání SMS při exspiraci, parkování, nepřetržitá zákaznická podpora 24/7. Na stránkách najdete také seznamy volných domén.

CZECHIA.COM

Poskytujeme hosting, webhosting, registrace domény a parkování zdarma, antivir a antispam, ochrana emailů, nepřetržitá zákaznická podpora, technologie PHP, ASP, SQL, NET. Dále nabízíme neomezený serverhosting, webdesign.