Pobočky René Kolář

Drevo-Sortiment.cz

Drevo-Sortiment.cz

Vyrábíme a prodáváme zahradní a interiérový nábytek. Vybavujeme hotely, penziony, kanceláře, společenské prostory, domovy, a to za přijatelné ceny. Náš internetový obchod vám poskytne široký výběr nábytku a bytových doplňků. Sortiment: postele, ...

Hlavní pobočka

Brzy zavírá (v 18:00)

Nabytek-Stoly-zidle.cz

Internetový prodej zdravotních matrací, lamelových roštů, prodloužených matrací a prodloužených roštů. Prodej futonových, lamelových, latexových, pružinových, profilovaných i molitanových matrací, nabízíme polohovací i nepolohovací a laťové i motorové rošty.

Vinný sklep, sklípek Valtice

Pronájem vinného sklípku pro firemní akce (lze zařídit cimbálovou muziku). Možnost parkování autobusů. V okolí a v samotných Valticích je možnost návštěvy kulturních památek a taktéž možnost ubytování. Na místě je možnost zakoupit víno od místních vinařů.

Pronájem vinného sklepa

Superobchodak.cz

Široká nabídka dřevěného nábytku. Nábytek z masivu vyrábíme i na zakázku dle předložených návrhů zákazníka. Specializujeme se na výrobu dřevěných postelí a komod. K našemu nábytku nabízíme i bytové doplňky jako jsou rošty, matrace, dekorace. Na našem e-shopu …

Dřevěný nábytek

Maxiobchodak.cz

Internetový obchodní dům – e-shop nabízí: komody, nábytek, postele, patrové postele, skříně, regály, zahradní nábytek, komody, foliovníky, matrace, ratanový nábytek.

On-line obchodní dům

Brzy zavírá (v 18:00)