Pobočky Tripoli recent, s.r.o.

Catering Tripoli

Zajistíme pro Vás jakoukoliv společenskou akci (raut, banket, soukromou oslavu, svatební hostinu, grilování coffee break či garden party). Připravíme akci na míru pro každou slavnostní příležitost, doporučíme vhodné i netradiční prostory, zajistíme květinové …

Zlatá loď

Restaurace s letní zahrádkou nabízí denní menu, tuzemskou i mezinárodní kuchyni a pivo značky Starobrno. Možnost Wi-Fi připojení k internetu, večerního tancování, pronájmu prostor.

Restaurace

OTEVŘENO (Zavírá v 23:00)

Potrefená Husa

Restaurace s kapacitou 120 míst nabízí jídla teplé i studené kuchyně, alkoholické a nealkoholické nápoje, točená piva z portfolia pivovaru Staropramen. K dispozici je Wi-Fi, zahrádka pro 60 osob a parkoviště.

Tripoli restaurant

Restaurace a pizzerie nabízí sladké i slané palačinky, těstoviny, saláty, kuřecí speciality, vepřové minutky, italské i české dorty, zmrzlinové poháry. Denně pro Vás připravujeme snídaně a denní menu. Z nápojového lístku nabízíme domácí limonády a čaje, ...

Restaurace

OTEVŘENO (Zavírá v 22:00)

Coffee shop Lavazza

Kavárna přímo v centru města nabízí italskou kávu značky Lavazza – klasické espresso, latté, cappuccino, ochucené kávy ve všech možných variacích, orientální chai, či speciální míchané drinky i pro ty nejmenší, dorty, koláče, croissanty a jiné sladké pečivo.

Kavárna

OTEVŘENO (Zavírá v 19:00)

Charlie`s square

Restaurace s minipivovarem v centru města nabízí českou domácí kuchyni, denní menu, dezerty a alkoholické a nealkoholické nápoje. K dispozici je Wi-Fi a zahrádka.

Restaurace

ZAVŘENO (Otevírá v Po 11:00)

Tripoli restaurant

Restaurace a pizzerie nabízí domácí čerstvé těstoviny, pizzu, rizota, saláty, pokrmy z grilu, speciality a dezerty. Denně pro Vás připravujeme snídaně a snídaňové menu. Baristé připraví kávu značky Lavazza. Z nápojového lístku nabízíme domácí limonády a ...

restaurace a pizzerie

OTEVŘENO (Zavírá v 21:00)

Potrefená husa

Restaurace s kapacitou 120 míst nabízí jídla teplé i studené kuchyně, denní menu, alkoholické a nealkoholické nápoje. K dispozici je Wi-Fi a zahrádka.

Restaurace

OTEVŘENO (Zavírá v 23:00)

Charlie`s Street

Restaurace nabízí denní menu, česká hotová jídla a jídla z grilu, alkoholické a nealkoholické nápoje, míchané nápoje. Kapacita je 250 míst a 130 míst na letní zahrádce, možnost uspořádat svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní večírky. K dispozici je Wi-Fi …

Restaurace

OTEVŘENO (Zavírá v 22:00)

Caffé Vergnano

Kavárna nabízí příjemné posezení v klidném prostředí a nabízí kávu Vergnano, deserty, osvěžující domácí limonády a fresh juice. K dispozici je letní terasa.

Kavárna

OTEVŘENO (Zavírá v 22:00)

Potrefená Husa

Restaurace nabízí jídla teplé i studené kuchyně, denní menu, alkoholické a nealkoholické nápoje, domácí limonády z čerstvého ovoce. K dispozici je Wi-Fi.

Restaurace

OTEVŘENO (Zavírá v 23:00)