Pobočky BONA MEDIA s.r.o.

BONA MEDIA s.r.o.

BONA MEDIA s.r.o.

Nabízíme kompletní služby v oblasti výroby tiskovin, venkovní reklamu, polepy vozidel a tvorbu webových stránek. Od roku 2010 jsme i plně vybavená malonákladová tiskárna s vlastním tiskovým strojem, máme také plotr na výrobu polepů.

Tisk-pf.cz

Nabízíme tisk novoročních přání PF na tvrdý křídový papír 350g/m2 a nebo speciální grafické papíry. Přání můžete vybrat z nabídky hotových návrhů zdarma a nebo ho vytiskneme z vámi dodaných podkladů.

Chcikalendar.cz

Nabízíme tisk kalendářů z vlastních fotek ve velikosti A3 (42x30 cm). Kalendář je tištěn na lesklý křídový papír 200g/m2, který je pro tisk fotek a fotokalendářů ideální. Tisk je vždy ve fotokvalitě.

Chciobalky.cz

Potisk obálek. Připravíme grafický návrh potisku obálek přesně podle vašich požadavků. Dokážeme potisknout obálky všech standardních rozměrů DL, C6, C5, C4 nebo B4.

Chciletaky.cz

Tiskneme letáky, plakáty, katalogy buď technologii digitálního malonákladového tisku a nebo ofsetovým tiskem vhodným pro větší množství tiskovin.

Tisk-vizitek.cz

Tisk vizitek za výhodné ceny, stovky grafických šablon zdarma.

Chcipolepy.cz

Připravíme vám návrh polepů, zajistíme výrobu a nakonec vše nalepíme. Pro výrobu polepů používáme kvalitní fólie od předních výrobců. Umíme taky vytisknout samolepky i včetně ochranné laminace nebo tvarového ořezu. Samolepky můžeme udělat papírové pro vnitřní …

Xtisk.cz

Nabízíme malonákladový digitální laserový tisk letáků, vizitek a prospektů včetně vytvoření grafických návrhů. Dokážeme potisknout i dopisní obálky, venkovní a vnitřní samolepky včetně tvarového ořezu nebo vyrobit firemní bloky.