Pobočky stany haly Kunovský s.r.o.

stany haly Kunovský s.r.o.

Naše společnost vyrábí a dodává lehké montované mobilní haly s ocelovou nebo duralovou konstrukcí a opláštěním obvykle technickou textilií nebo trapézovým plechem. Zabýváme se též výrobou, prodejem a pronájmem párty stanů v různém provedení.

Hlavní pobočka

Montované haly Brno

Výroba montovaných hal a stanů. Velikosti i rozměry hal jsou variabilní. Oceněním naší práce je certifikát TÜV.

Párty stany Brno

Zaměřujeme se především na výrobu, prodej a pronájem párty stanů a montovaných hal. Vyrábíme a nabízíme klasické párty stany v různém provedení, dále cateringové, víceúhelníkové a jehlanové stany, pagody a další originální zastřešení. Montované haly vám ...

pronájmy Kunovský s.r.o.

Nabízíme pronájmy velkoprostorových párty stanů pro společenské, obchodní, kulturní a firemní akce. Podle druhu akce a Vašich představ vybereme typ a rozměr párty stanu. Párty stany lze vybavit podlahou, pódiem, kobercem, nábytkem, světly, topením, květinovou …

Pobočka

ZAVŘENO (Otevírá Po nonstop)

APS služby aplikované psychologie

Provozování personální agentury zaměřené na výběrová řízení a psychodiagnostiku. Jsme zaměřeni na zdravou dospělou populaci. Zabýváme se vyhledáváním silných stránek a rozvojem osobního potenciálu jedince a skupiny.

stanyhaly.cz

Vyrábíme a pronajímáme pěkné a kvalitní haly a stany na přání našich klientů. Získali jsme certifikát TÜV. Součástí naší výroby jsou projekty membránové architektury za využití nejmodernějších materiálů, softwarových i výrobních technologií.

Pobočka

ZAVŘENO (Otevírá Po nonstop)