Pobočky IMOS facility

IMOS facility

Zabýváme se správou a pronájmem vlastních kancelářských, obchodních, skladových prostor a bytů. Zkušenosti z této oblasti nabízíme také společenstvím vlastníků bytových domů.

BRuNO family park

Rodinný park - herní centrum pro celou rodinu - 40 unikátních atrakcí na zemi, ve vzduchu, v podzemí i na vodě mohou absolvovat děti i se svými rodiči. Pro dětské narozeninové oslavy máme 6 krásných salonků, nabízíme soukromé hlídání dětí, kroužky, Klub ...

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Parkovací dům Rozmarýn

Nabízíme parkování za výhodné ceny v centru města Brna v blízkosti dopravních uzlů MHD. Moderní parkovací dům se službou 7/24, 200 krytých parkovacích míst s možností dlohodobého smluvního parkování. V nabídce jsou také místa pro motocykly a kolárna.

ROZMARYN office&parking

Nabízíme parkování za výhodné ceny v centru města v blízkosti dopravních uzlů MHD. Moderní parkovací dům se službou 7/24, 200 krytých parkovacích míst s možností dlouhodobého smluvního parkování. V nabídce jsou také místa pro motocykly a kolárna.

Mycí centrum GLANC

Nabízíme hloubkové čištění, ruční mytí a voskování karoserie, čištění interiéru suchou i mokrou cestou. Ruční mytí v samoobslužných boxech. Strojové mytí v dvouportálové mycí lince WashTec s pěnovými kartáči. Služby: Automatická, Ruční mytí, Samoobslužná ...

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

IMOS facility, a.s.

Nabízíme úklid bytových domů, kancelářských, obchodních, sportovních, garážových a venkovních prostor, údržbu zeleně. Nabízíme zaškolené zaměstnance. Vlastníme úklidovou techniku.

IMOS facility, a.s.

V obchodním středisku Obzor pronajímáme obchodní prostory ve velikostech od 30 m2 do 650 m2. Snažíme se poskytnout občanům požadované služby v této lokalitě. K dispozici je zde lékárna, restaurace a obchody s potravinovým a spotřebním zbožím.

IMOS Facility, a.s.

Nabízíme naše dlouholeté zkušenosti ve správě komerčních a bytových domů. Zajišťujeme revize, kontroly, prohlídky, údržbu, opravy a administrativní či účetnické služby. Nabídku SVJ zpracujeme na vyžádání.

IMOS facility - ubytovna

Poskytujeme ubytování na studentských kolejích. K dispozici je společná kuchyňka a společenská místnost s TV. Možnost ubytování i pro nestudující. V ceně ubytování je úklid a výměna prádla. Provoz je zabezpečen nepřetržitou recepční službou. Služby: ...

IMOS facility, a.s.

Nabízíme k pronájmu kanceláře a skladovací prostory. K dispozici máme sklady od 200 m2 do 1 000 m2, které jsou dostupné přes hydraulickou rampu nebo z komunikace.

Babák Office

Nabízíme nové kanceláře a sklady k pronájmu. Areál je složený z několika budov a každá z nich nabízí kancelářské a skladové prostory různých velikostí a v různých standardech. Moderní kanceláře s vysokým zařizovacím standardem ve vyhledávané lokalitě- ...