Malířství Petr Škoda: Malování nemusí být horor

Plánujete vymalovat váš domov či obchod nebo dát novou tvář pracovišti vašich zaměstnanců? Vsaďte na kvalitu v podobě zástupu spokojených zákazníků a devatenáctileté zkušenosti v oboru malířství a natěračství. Naše společnost Malířství Petr Škoda s.r.o. nabízí veškeré malířské a natěračské práce na té nejmodernější úrovni. Jelikož je pro nás prioritou maximální spokojenost zákazníka, zakládáme si na osobním přístupu a otevřené komunikaci s klientem. také poskytneme všem zájemcům odborné konzultace, co se týče výběru a sladění barev. Z malířských prací se věnujeme malování bytových i nebytových prostor, lazurování, batikování a pracím se speciálními materiály, jako je benátský štuk, florentská zemina nebo marmolin. Pokud jde o natěračské práce, zabýváme se nátěry fasád, dveří, oken, topení, střech, okapů, betonových zemí, plotů, zábradlí, nejrůznějších konstrukcí a čehokoliv dalšího. Nabízíme také speciální druhy nátěrů, jako je protipožární, protiplísňový, antinikotinový či užitečný anti-graffiti nátěr. K naší práci využíváme jak klasické, tak nejmodernější pracovní postupy a materiály. Disponujeme například vynikajícím stříkacím zařízením Airless, které má širokou škálu uplatnění včetně malování bytových a nebytových interiérů. Máme 12 m vysoké pojízdné lešení, které je vhodné na malování průmyslových objektů (haly, sklady, dílny, slévárny aj.) vhodné i na nátěry fasád i na protipožární nátěry. S úklidem nepořádku nám pomáhá průmyslový vysavač Makita. Ze surovin využíváme pouze kvalitní a certifikované výrobky jako Caparol, Primalex, Remal, Dulux a další. Nebojíme se seznamovat se s novinkami a trendy v malířském oboru, které nejprve řádně otestujeme, než je nabízíme našim zákazníkům. Naše firma je rovněž držitelem osvědčení o manipulaci s chemickými prostředky. Malířství Petr Škoda s.r.o. hledejte na adrese Netolická 1 v Českých Budějovicích. Ačkoliv naší doménou jsou jižní Čechy, působíme po celé republice. Reference na naši firmu a další informace najdete na našich webových stránkách www.malirstvi-skoda.cz.

Ájurvéda – umění života v rovnováze, tedy bez nemocí

Ájurvéda je nejstarší systém celostní medicíny na světě, který je uznáván i mezinárodní lékařskou organizací. Diagnostický systém pomocí pěti prvků, sdružených ve tři bioenergetické systémy(kinetický – váta, tedy éter a vzduch, transformační – pita tedy oheň a voda a potenciální – kafa tedy voda a zem), nebyl dosud ničím překonán.

Na co si dát pozor při nákupu golfových míčků?

Golfové míčky pro začátečníky, pokročilé hráče i profesionály jsou vyrobeny z různých materiálů, které se dle konstrukce liší hmotností, průměrem i počtem vrstev.

Jak vybrat nejlepší nákupní pavilon pro vaši firmu?

V současné době mnoho společností hledá nové způsoby, jak zvýšit svůj dosah a oslovit více zákazníků.