Výroba a prodej pietních desek na hroby

Rádi bychom Vám představili firmu zabívající se výrobou a prodejem pietních desek. Tato firma působí na trhu více než 20 let a řadí se mezi špičky ve svém oboru. Jejich profesní i osobní přístup je na vysoké úrovni, stejně tak jako poměr kvalita/cena vybraného produktu.

Pietní desky a pietní jmenovky jsou vyrobené z kompozitních materiálů, pigmentů a skelného materiálu pro vyztužení, který je mechanicky stlačován. Tento materiál je po stránce estetické plně srovnatelný s deskami kamennými či kovovými.

Pietní desky odolající i extrémnímu počasí, jsou odolné proti UV záření – neblednou, mají vysokou mechanickou odolnost a drobné škrábance je možno odstranit jemnými brusnými pastami. Výhodou je podstatně menší váha desek, proto jdou velmi snadno přilepit. Jsou odolné klimatickým podmínkám od –40 °C do +60 °C, garance na stálobarevnost je 5 let.
Další výraznou předností je cena pietních desek, která je minimálně o 20 % až 30 % nižší než u desek z jiných materiálů. Fotografie mohou být součástí pietní desky a nebo nalepené samostatně – cena foto až o 40 % nižší.

Důležitá poznámka: Pokud zákazník prokáže, že požadovaná stejná deska bude u jiného výrobce cenově výhodnější, jsme připraveni nabídnout nižší cenu. Pietní desky jsou nerozbitné a proto je můžeme zasílat poštou i na dobírku. Samozřejmostí je také osobní odběr. V případě Vašeho zájmu o naše výrobky, neváhejte vyplnit poptávkový formulář a my Vám vypracujeme cenovou nabídku. Jako inspirace Vám můžou posloužit naše již realizované zakázky.

Jaký dárek vybrat golfistovi k Vánocům?

Nakupovat pro zkušené golfisty nebo začínající golfové nadšence není nic jednoduchého.

Golfové tréninkové doplňky - jak se připravit na nadcházející zimní sezónu?

Vzhledem ke klimatickým podmínkám je u nás golfová hra v zimě v útlumu.

Ako staviť na hry UFC

Stávkovanie na UFC je najvzrušujúcejší spôsob, ako si užiť akčný šport MMA a skvelá príležitosť zarobiť peniaze.