Zbavte se starostí s nemovitostmi

Pracovní i osobní život každého z nás je v současnosti neodmyslitelně spjat kromě jiného se spoustou formalit, nařízení a zákonů. Většinou navíc není zrovna snadné zorientovat se v jinotajné řeči legislativy a četných zákrutech platných paragrafů, ať už se to týká jakékoliv oblasti či oboru. Problematika pronájmu nemovitostí rozhodně není žádnou výjimkou. Ne každý vlastník domu nebo pozemku má dostatek času, energie nebo chuti věnovat se objemné agendě spojené s provozem, údržbou a pronájmem svého majetku. Pokud je toto i Váš případ, vězte, že existuje jednoduché řešení. Smeťte ze stolu veškeré starosti – komunikaci s úřady, vedení přehledů a evidencí, zkrátka veškeré papírování. Přenechejte tyto nepříjemné záležitosti jiným.

Společnost Jiří Mikula se zabývá komplexním poradenstvím a službami v oblasti správy nemovitostí, zastupování vlastníků a ochrany jejich zájmů. Rádi zcela převezmeme zodpovědnost za provozní, stavebně-technickou, ekonomickou a právní stránku vlastnictví Vašich nemovitostí. Také Vám pomůžeme s realizací prodeje Vašeho bytu či domu. Naše služby mají velmi široký záběr, pokrývají veškeré obvyklé náležitosti spojené s pronájmem bytových či nebytových prostor a pozemků, od vedení evidence nájemců, zajištění úklidu a údržby prostor a pozemků přes správu nájmů a vymáhání dlužného nájemného, vedení účetnictví a uzavírání či vypovídání nájemních smluv až po fyzické předávání a přebírání bytů a mnoho dalšího.

Úspěšně spolupracujeme již s více než třiceti majiteli nemovitostí nejrůznějšího charakteru. Zbavte se také Vy nepříjemných starostí a povinností. Předejte své záležitosti naší firmě a o Vaše záležitosti bude perfektně postaráno.

Jak si vybrat nejlepší online automat pro svůj herní styl

Česká online kasina nabízejí širokou škálu výherních automatů, které lákají hráče všech kategorií, ať už začátečníky nebo zkušené.

Měna v online kasinech: na co můžete převést své peníze

Ve vzrušujícím světě online kasin, kde hráči mohou získat bonus za registraci bez vkladu, se scházejí zákazníci z celého světa, aby zažili vzrušení a možnost velkých výher. I když se často soustředí na samotné hry, jedním z nejdůležitějších prvků, které stojí za zvážení, je výběr měny.

Průvodce sázením eSports: Tipy a rady pro sázení

Máte touhu sázet na eSports, ale stále se bojíte?