Zbavte se starostí s nemovitostmi

Pracovní i osobní život každého z nás je v současnosti neodmyslitelně spjat kromě jiného se spoustou formalit, nařízení a zákonů. Většinou navíc není zrovna snadné zorientovat se v jinotajné řeči legislativy a četných zákrutech platných paragrafů, ať už se to týká jakékoliv oblasti či oboru. Problematika pronájmu nemovitostí rozhodně není žádnou výjimkou. Ne každý vlastník domu nebo pozemku má dostatek času, energie nebo chuti věnovat se objemné agendě spojené s provozem, údržbou a pronájmem svého majetku. Pokud je toto i Váš případ, vězte, že existuje jednoduché řešení. Smeťte ze stolu veškeré starosti – komunikaci s úřady, vedení přehledů a evidencí, zkrátka veškeré papírování. Přenechejte tyto nepříjemné záležitosti jiným.

Společnost Jiří Mikula se zabývá komplexním poradenstvím a službami v oblasti správy nemovitostí, zastupování vlastníků a ochrany jejich zájmů. Rádi zcela převezmeme zodpovědnost za provozní, stavebně-technickou, ekonomickou a právní stránku vlastnictví Vašich nemovitostí. Také Vám pomůžeme s realizací prodeje Vašeho bytu či domu. Naše služby mají velmi široký záběr, pokrývají veškeré obvyklé náležitosti spojené s pronájmem bytových či nebytových prostor a pozemků, od vedení evidence nájemců, zajištění úklidu a údržby prostor a pozemků přes správu nájmů a vymáhání dlužného nájemného, vedení účetnictví a uzavírání či vypovídání nájemních smluv až po fyzické předávání a přebírání bytů a mnoho dalšího.

Úspěšně spolupracujeme již s více než třiceti majiteli nemovitostí nejrůznějšího charakteru. Zbavte se také Vy nepříjemných starostí a povinností. Předejte své záležitosti naší firmě a o Vaše záležitosti bude perfektně postaráno.

10 nejčastěji googlovaných otázek o kryptoměnách a jejich důsledcích

Deset nejčastějších vyhledávání na Googlu týkajících se kryptoměn znamená nárůst zvědavosti mezi obecnými investory – reprezentují je dvě „proč“, tři „co“ a pět „jak“.

Reklamní, dárkové a firemní předměty jako účinný marketingový nástroj

Kvalitní firemní reklamní a dárkové předměty upevňují obchodní i kolegiální vztahy a patří mezi nejúčinnější marketingové nástroje. Například lehkou skládací nákupní tašku má v době zaměřené na ochranu životního prostředí u sebe téměř každý.

Průvodce začátečníka sázením na motoristický sport

Prvním krokem ke zvládnutí sázení na motoristický sport je pochopení různých typů dostupných možností.